Premiera Predator Hunting Grounds!

Newsy
piątek, 24 kwietnia 2020 465 Wyświetleń 0 Komentarzy
Premiera Predator Hunting Grounds!

Już od dzisiaj, każdy gracz ma szansę zostać łowcą lub ofiarą w tej dynamicznej, międzyplatformowej strzelance wieloosobowej od studia IllFonic, kupując grę dostępną w PlayStation Store.

Predator: Hunting Grounds – polowanie czas zacząć

W tej wciągającej, asymetrycznej strzelance opcje są dwie, każdy z graczy może zdecydować się na solową rozgrywkę Predatorem, polującym na 4 osobowy zespół lub dołączyć do Fireteamu, którego głównym zadaniem jest powstrzymanie drapieżnika. W najnowszym tytule dostępne będą różne bronie i technologie. Predator będzie dysponować między innymi: kamuflażem, działkiem plazmowym, ostrzami w nadgarstkach, włócznią teleskopową, inteligentnym dyskiem, a także łukiem Yatuja. Gracze będą mogli również odblokowywać kolejne klasy Predatorów i zmieniać ich wygląd.

Pole bitwy, na której zmierzą się wszyscy zainteresowani, leży daleko w południowoamerykańskich górach. Eksplorując mapę gracze będą mogli poczuć klaustrofobiczne środowisko gęstej dżungli. To gorące, odległe miejsce kryje wrogie siły partyzantów i agentów z projektu Stargazer, czyli dawnego programu rządowego, który obecnie zajmuje się odkrywaniem technologii obcej cywilizacji. Oprócz bezpośredniego pojedynku, zarówno Fireteam jak i Predator będą musieli zmierzyć się z tymi niebezpiecznymi wrogami.

Gra dostępna do pobrania za pośrednictwem PlayStation Store pod tym linkiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *