Premiera Ori and the Will of the Wisps. Gra dostępna w abonamencie Xbox Game Pass na konsole i PC

Newsy
środa, 11 marca 2020 389 Wyświetleń 0 Komentarzy
Premiera Ori and the Will of the Wisps. Gra dostępna w abonamencie Xbox Game Pass na konsole i PC

Microsoft, wydawca gier Xbox Game Studios, informuje o premierze gry „Ori and the Will of the Wisps” na konsole Xbox One i komputery PC z Windows 10.

„Ori and the Will of the Wisps” to wyczekiwana kontynuacja obsypanej ponad 50 nagrodami i nominacjami gry twórców „Ori and the Blind Forest”. Rozpocznij zupełnie nową przygodę w ogromnym, egzotycznym świecie, w którym napotkasz potężnych wrogów i trudne zagadki, na drodze do poznania przeznaczenia Ori. W dniu premiery gry średnia ocen recenzentów w serwisie Metacritic wynosi 91%, przy średniej ocen użytkowników 9,9.

Gra „Ori and the Will of the Wisps” jest dostępna w sprzedaży w regularnej edycji pudełkowej oraz w formie cyfrowej, jak również w ramach abonamentu Xbox Game Pass, gdzie za stałą, niską opłatą miesięczną członkowie mogą grać w „Ori and the Will of the Wisps”, a także w ponad 100 wysokiej jakości gier. Xbox Game Pass umożliwia dostęp do ponad 100 najlepszych gier na konsole Xbox One oraz tytułów dostępnych na komputerach PC z systemem Windows 10, w ramach jednego abonamentu, w stałej cenie. Abonament Xbox Game Pass Ultimate zawiera ponadto subskrypcję Xbox Live Gold ze wszystkimi jej korzyściami*. Każdy posiadacz konta Xbox Live może skorzystać z bezpłatnego, 14-dniowego okresu testowego usługi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *