Premiera Marvel’s Iron Man VR na PlayStation VR!

Newsy
piątek, 03 lipca 2020 339 Wyświetleń 0 Komentarzy
Premiera Marvel’s Iron Man VR na PlayStation VR!

Firma Sony Interactive Entertainment ma przyjemność poinformować o dzisiejszej premierze Marvel’s Iron Man VR na PlayStation VR. Gra jest już dostępna w PlayStation Store oraz u wybranych partnerów handlowych, także w zestawie z dwoma kontrolerami PlayStation Move.

Marvel’s Iron Man VR – informacje

Najnowsze dzieło studia Camouflaj zabiera graczy do czasów, gdzie Tony Stark skończył już z produkowaniem broni i postanowił wykorzystać technologię do walki ze złem jako Iron-Man. Po kilku latach kariery jako znany na całym świecie super bohater Tony pada ofiarą tajemniczego Ducha, hakerki i aktywistki występującej przeciw korporacjom, która wykorzystuje starą broń produkcji Stark Industries. Starając się obalić jego imperium, Duch atakuje siedziby korporacji Starka rozsiane po całym świecie, sprawiając, że sytuacja jest coraz bardziej krytyczna, a końcowe starcie jest nieuniknione.

Za pomocą dwóch kontrolerów ruchu PlayStation Move[1], gracze mogą poczuć moc repulsorów odrzutowych i wzbić się w przestworza, by zrobić użytek z legendarnych rodzajów broni Iron Mana. Każdy będzie mógł rozwijać sprzęt Tony’ego Starka, dostosowywać do swoich potrzeb pancerz Iron Mana i zdobywać niesamowite zdolności. To wszystko będzie potrzebne, by stawić czoła jednemu z największych przeciwników Iron-Mana w emocjonujących starciach o najwyższą stawkę.

PlayStation Move Marvel’s Iron Man:

W skład specjalnego pakietu wchodzą:

Dwa kontrolery PlayStation Move
Gra Marvel’s Iron Man VR
Limitowana edycja zestawu, jest dostępna od dzisiaj u wybranych partnerów handlowych w cenie 429 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *