Premiera gry Wolfenstein II: The New Colossus już za tydzień

Newsy
piątek, 20 października 2017 606 Wyświetleń 0 Komentarzy
Premiera gry Wolfenstein II: The New Colossus już za tydzień

Premiera gry Wolfenstein II: The New Colossus, długo wyczekiwanej kontynuacji entuzjastycznie przyjętej, pierwszoosobowej strzelanki Wolfenstein: The New Order, nastąpi w Polsce równocześnie ze światową już za tydzień, tj. 27 października. Tytuł trafi na konsole Xbox One, PlayStation 4 oraz komputery PC w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej. Za polską lokalizację odpowiada firma  Bethesda.

 

Ekscytująca przygoda, którą w grze Wolfenstein II napędza jeden z najlepszych w branży silnik id Tech 6, zabierze graczy do kontrolowanej przez nazistów Ameryki, gdzie ich misją będzie zrekrutowanie najbardziej śmiałych przywódców podziemia wciąż opierających się nazistowskiemu terrorowi. Walcz z okupantami w najbardziej znanych miejscach Ameryki, takich jak miasteczko Roswell w stanie Nowy Meksyk, mokradła i zalane ulice Nowego Orleanu czy zdewastowany nuklearnym wybuchem Manhattan. Wykorzystaj niesamowity arsenał broni i nowych umiejętności, aby przedrzeć się przez legiony podrasowanych nazistowskich żołnierzy i Super Soldatów czekających na ciebie w tej niezrównanej pierwszoosobowej strzelance.

 

Ameryka, rok 1961. Przeprowadzony przez ciebie i zakończony sukcesem zamach na generała Trupią Główkę okazał się krótkotrwałym zwycięstwem. Mimo dotkliwej straty naziści wciąż mają władzę nad światem. Nazywasz się B.J. Blazkowicz, choć niektórzy znają cię jako Terror-Billy. Jesteś członkiem ruchu oporu, zmorą nazistowskiego imperium i ostatnią nadzieją ludzkości na wolność. Tylko ty masz dość odwagi, siły i determinacji, aby wrócić do Stanów, zabić każdego nazistę, który wejdzie ci w drogę, i rozpętać drugą wojnę o niepodległość Ameryki.

 

Cechy gry:

 

       Misja – wyzwól Amerykę spod władzy nazistów

Szykuj się na przyśpieszającą bicie serca walkę z nazistowską machiną wojenną na amerykańskiej ziemi. Wcielając się w B.J. Blazkowicza, chroń swoją rodzinę i przyjaciół, zawieraj nowe sojusze i zmierz się z demonami przeszłości, a to wszystko by zmobilizować rozrzucone grupki ruchu oporu do walki o wyzwolenie spod nazistowskiej okupacji.

 

       Naród – zmobilizuj ruch oporu

Zanurz się w świecie pełnym niezapomnianych postaci, których unikalne osobowości nadają tej odsłonie serii zupełnie nowy wymiar. Walcząc ze złą Frau Engel i jej nazistowską armią, spotkaj się ponownie z przyjaciółmi i towarzyszami broni, wśród których nie mogło zabraknąć Ani, Caroline, Bombate’a, Seta, Maxa Hassa i Fergusa lub Wyatta, oraz zawrzyj nowe przyjaźnie z postaciami takimi jak Horton czy Grace.

 

         Arsenał – korzystaj z niszczycielskiej broni i technologii przyszłości

Roznieś nazistów na drobne kawałki, korzystając z zaawansowanych technologicznie rozwiązań, takich jak Laserkraftwerk, czyli wielofunkcyjna, wysokoenergetyczna broń laserowa zdolna do całkowitej dezintegracji przeciwników, czy Dieselkraftwerk, czyli szybkostrzelna, zasilana olejem napędowym wyrzutnia granatów, dziesiątkująca całe grupy nieprzyjaciół. Jeśli zaś wolisz bardziej osobisty kontakt z wrogiem, użyj nowoczesnych pistoletów, pistoletów maszynowych i toporów. Potrzebujesz czegoś bardziej wszechstronnego? Zainwestuj w ulepszenie i korzystaj z dwóch ulubionych broni jednocześnie!

 

         Plan – zabij wszystkich nazistów, którzy staną ci na drodze

Ulubiona rozrywka każdego patrioty! Wyzwól swojego wewnętrznego bohatera wojennego i anihiluj nazistów na wiele nowych i niezwykle brutalnych sposobów. Chwyć futurystyczną broń i odkryj nowe umiejętności Blazkowicza, walcząc o niepodległość Ameryki. Graj po swojemu, opracowując własne sposoby na dźganie, rozstrzeliwanie i zabijanie nazistów.

 

Osoby, które zamówią Wolfenstein II: The New Colossus w wybranych sklepach online przed premierą otrzymają odcinek zerowy „Kronik wolności”, specjalnej zawartości do pobrania, dzięki któremu poznasz Josepha Stalliona, Jessicę Valiant i Geralda Wilkinsa walczących o wolność Amerykańskich Terytoriów. Wykorzystaj ich unikalne zdolności i bogaty arsenał, by rozgromić wrogów w tej dodatkowej, wprowadzającej misji do pobrania. (Uwaga: Odcinek zerowy wchodzi w skład zawartości przepustki sezonowej).

 

Z kolei w sieciach Saturn oraz Media Markt dostępna będzie specjalna wersja tytułu – „Welcome to Amerika” – zawierająca 48 stronicowy magazyn rozrywkowy „TV AMERIKA”, stylizowane etui na karty oraz odcinek zerowy „Kronik wolności”.

 

W wybranych sklepach online zamówić można natomiast Edycję Kolekcjonerską gry, w skład której wejdą:

 

– 30 centymetrowa Figurka B.J. „Terror-Billy” Blazkowicza oraz komplet wyposażenia:

– Kurtka bomberka

– Maschinenpistolete

– Laserkraftwerk

– Dieselkraftwerk

– Siekiera  Kriegsbell

– Schockhammer X

– Pudełko kolekcjonerskie Elitarnego Hansa

– Płyta z grą oraz limitowana wersja steelbooka

– Podręcznik oraz plakat z Blitzmenschem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.