PREMIERA GRY IMMORTAL UNCHAINED JUŻ W TEN PIĄTEK

Newsy
czwartek, 06 września 2018 580 Wyświetleń 0 Komentarzy
PREMIERA GRY IMMORTAL UNCHAINED JUŻ W TEN PIĄTEK

Wymagająca strzelanina science-fiction wzbogacona o mechanikę action RPG

Kupując w grę w przedsprzedaży otrzymasz 6 unikatowych dodatków!

 

cid:image001.jpg@01D3C769.405C2330

 

Już w ten piątek w sklepach pojawi się gra będąca połączeniem gatunków RPG i FPS – Immortal Unchained. Tytuł w polskiej wersji językowej (napisy) będzie dostępny od 7 czerwca 2018 roku roku na komputerowy system rozgrywki PlayStation4 oraz Xbox One.

Zamów w przedsprzedaży, aby otrzymać 6 unikatowych dodatków:

·       Specjalny odcień pancerza

·       Broń Frost Shiv

·       Automatyczną strzelbę Reckless

·       Dodatkową fryzurę postaci

·       Dodatkową stalową skórkę postaci

·       Ekstremalny efekt ragdoll, który powoduje eksplozję wrogów po śmierci

cid:image001.jpg@01D3CDA1.552ABF90

Immortal: Unchained łączy taktyczną walkę i strzelaninę trzecioosobową z mechanikami RPG, tworząc niepowtarzalne i innowacyjne wrażenia,zainspirowane popularnym gatunkiem hardkorowego RPG akcji.

Uwolniony przez Strażnika, otrzymujesz zlecenie powstrzymania końca świata. Użyj zróżnicowanego arsenału broni wręcz i dystansowej, aby wziąć udział w brutalnych, taktycznych starciach, odkrywając jednocześnie mroczne, połączone światy science-fiction i poszukując prawdy oraz odkupienia.

Poznaj pełne detali futurystyczne lokacje i sprawdź swoje umiejętności. Użyj zróżnicowanego arsenału ponad 100 rodzajów broni, od strzelb i granatników po pistolety i miecze trzymane w obu rękach. Weź udział w brutalnych, taktycznych starciach, odzyskując pamięć i odkrywając swoją przeszłość. Inne postacie mogą rzucić światło na prawdziwe zamiary Strażnika, ale rzeczywistość nie zawsze jest jasna – każdy bohater ma własne cele do osiągnięcia.

Przełączaj pomiędzy bronią główną i dodatkową albo szybko włącz tryb użycia broni w obu rękach. Każda broń ma inne parametry, sprawdzające się w różnych sytuacjach.  Ulepsz ulubioną broń, aby uczynić ją jeszcze potężniejszą i celuj w różne części ciała wrogów, aby osiągnąć inne wyniki.

Cechy gry:

·       Nieodkryte tereny – Poznaj mroczny świat science-fiction, pełen niebezpieczeństw i tajemnic czekających na ujawnienie.

·       Broń – Skorzystaj z potężnego arsenału uzbrojenia – każde z nich ma niepowtarzalne zalety i cechy.

·       Taktyka – Pokonuj wrogów, używając strategicznych decyzji i akcji wymierzonych w czasie – oto taktyczna walka z użyciem broni palnej.

·       Wyzwania – Weź udział w brutalnych starciach, w każdym z nich ryzykując utratę życia. Zwycięstwo wymaga umiejętności i poświęcenia.

·       Ulepszenia – Wybierz własny styl gry i decyduj o przebiegu rozgrywki. Dowolnie rozwijaj postać, ulepszaj broń i pancerz oraz korzystaj z różnych aspektów, aby zyskać zdolności.

·       Personalizacja – Spersonalizuj swoją postać uczesaniami i zarostem inspirowanymi klasyką science-fiction. Możesz też wytatuować sobie twarz i ciało różnymi dostępnymi wzorami.

·       Wolność – Od samego początku świat stoi przed tobą otworem. Zdecyduj, którą planetę chcesz odwiedzić najpierw i wytycz własną ścieżkę odkrywania swojej przeszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *