Premiera gry Ghost Recon Breakpoint

Gry
czwartek, 03 października 2019 684 Wyświetleń 0 Komentarzy
Premiera gry Ghost Recon Breakpoint

Tom Clancy’s Ghost Recon® Breakpoint, zmierza na konsole Xbox One, PlayStation®4, komputery PC oraz na UPLAY+, nową usługę abonamentową*.

Z okazji premiery na kanale YouTube opublikowano aktorski zwiastun, który przedstawia zmagania grupy operatorów specjalnych z jednostki Ghost w nieprzyjaznym terenie, walczących ze swoimi byłymi towarzyszami broni – oddziałem Wilków.

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint to wojskowa strzelanina, która rozgrywa się  w zróżnicowanym, wrogim, tajemniczym i otwartym świecie, w którym możesz grać całkowicie solo lub
w trybie współpracy do czterech osób. Odnosisz rany, tracisz wsparcie, a eks-Duchy polują na ciebie – musisz walczyć i przetrwać, choć nie znasz terenu swych działań.

Od pewnego czasu z Aurorą nie ma żadnego kontaktu. Ten archipelag malowniczych wysp jest siedzibą Skell Technology, firmy przyszłości, która stawia na rozwój robotyki. Wysłano cię tam wraz
z odziałem na misję zwiadowczą, ale wasze śmigłowce zostały zestrzelone: wygląda na to, że zabawki Skell wpadły w niepowołane ręce. Wilki, zabójczy oddział zbuntowanych amerykańskich wojskowych, przejęły kontrolę nad wyspą. Prowadzeni przez twojego byłego towarzysza broni, podpułkownika Cole’a D. Walkera, przeprogramowali drony Skell zmieniając je w maszyny do zabijania. Teraz zamierzają je użyć, niezależnie od możliwych strat.

W rolę głównego przeciwnika gracza wcielił się znany hollywoodzki aktor – Jon Bernthal (m.in. „The Punisher”, „The Walking Dead”, „Furia” czy „Wilk z Wall Street”).

Gracze będą mogli sprawdzić swoje umiejętności przetrwania i adaptować się do różnych miejsc oraz sytuacji na Auroi. Trudny teren, zmęczenie, czy otrzymywane obrażenia – oto nowe wyzwania,
z którymi będą musieli się zmierzyć. Jeśli w trakcie bitwy odniosą obrażenia, koniecznością okaże się odczołganie w bezpieczne miejsce by opatrzyć swoje rany.

Na chętnych czekać będą bogate opcje personalizacji – tak by każdy mógł stworzyć swojego wymarzonego żołnierza. Będzie można z niego korzystać zarówno w trybie fabularnym, jak
i wieloosobowym (PvP) – swobodnie przenosząc swój postęp doświadczenia pomiędzy tymi modułami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *