Poznaj pierwszy utwór grupy SAMURAI – CYBERPUNK 2077

Newsy
wtorek, 02 lipca 2019 764 Wyświetleń 0 Komentarzy
Poznaj pierwszy utwór grupy SAMURAI – CYBERPUNK 2077

Refused to oficjalne brzmienie, które w grze Cyberpunk 2077 wykonuje grupa Samurai, a w rzeczywistości…

CD PROJEKT RED ogłasza, że ​​studio połączyło siły z zespołem Refused, aby ożywić kultowy zespół rockowej muzyki rockowej Cyberpunk SAMURAI w Cyberpunk 2077!

Współpraca z uznaną szwedzką formacją punk rockową obejmuje pisanie, nagrywanie i produkcję EP-ki z największymi przebojami SAMURAI, z kreatywnym kierownictwem zespołu CD PROJEKT RED pod przewodnictwem Marcina Przybyłowicza. Utwory zrodzone z partnerstwa to zarówno utwory mocno inspirowane oryginalnym materiałem źródłowym, jak i oryginalne utwory stworzone przez zespół wyłącznie dla Cyberpunk 2077.

„Jestem niesamowicie podekscytowany tym, że odmówiłem udziału w Cyberpunk 2077” – powiedział Marcin Przybyłowicz, dyrektor muzyczny CD PROJEKT RED. „Wiem na pewno, że w studiu jest wielu fanów zespołu, w tym Piotr Adamczyk, jeden z kompozytorów pracujących nad grą, który przyszedł do mnie z pomysłem na tę współpracę. Bardzo się cieszę, że to zrobił, ponieważ masywne riffy, potężna perkusja i uderzający wokal chłopaków z Refused wywaliły mnie w powietrze jak SAMURAI – powiedział Przybyłowicz. „Mogę z całego serca powiedzieć, że muzyka Cyberpunk 2077 rozwali system!”

„Podobnie jak my, SAMURAI jest grupą buntowników, aczkolwiek w innym czasie i miejscu” – powiedział Dennis Lyxzén, główny wokalista zespołu Refused. „Współpraca z CD PROJEKT RED, pisanie muzyki i tekstów piosenek do chromowanej ikony Cyberpunk’a była fajna, ale także bardzo różna pod względem twórczym. To było nieoczekiwane wyzwanie, które okazało się być naszą alejką i naprawdę nas poruszyło. Piosenki okazały się świetne, a gra wygląda na szaloną ”- dodał Lyxzén.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *