Polskie czołgi w europejskim drzewie technologicznym w World of Tanks Blitz

Newsy
wtorek, 17 września 2019 981 Wyświetleń 0 Komentarzy
Polskie czołgi w europejskim drzewie technologicznym w World of Tanks Blitz

Polskie czołgi w europejskim drzewie technologicznym w World of Tanks Blitz
Giancarlo Fisichella, legenda wyścigów formuły 1 ambasadorem włoskich jednostek.

Wargaming ma przyjemność poinformować, że do gry trafia europejskie drzewo technologiczne, w którym gracze znajdą 10 nowych czołgów z Finlandii, Szwecji, Włoch oraz Polski!

10 pierwszych nowych czołgów pod flagą europejską to:

  1. Vickers Mk.F, czołg lekki (Finlandia, debiut nacji w grze)
  2. 10TP, czołg lekki (Polska)
  3. 14TP, czołg lekki (Polska)
  4. Lago, czołg średni (Szwecja)
  5. Strv m/42, czołg średni (Szwecja)
  6. P.43 bis, czołg średni (Włochy)
  7. P.43 ter, czołg średni (Włochy)
  8. P.44 Pantera, czołg średni (Włochy, z funkcją autoloadera)
  9. Prototipo Standard B, czołg średni (Włochy, z funkcją autoloadera)
  10. Progetto M40 mod. 65, czołg średni (Włochy, z funkcją autoloadera)

Niektóre z wyżej wymienionych maszyn będą miały nową dla World of Tanks Blitz funkcję autoladera czyli kilku pocisków załadowanych do magazynka czołgu, co pozwala na oddawanie szybkich serii strzałów bez konieczności ładowania pocisku za pociskiem.

„Stworzyliśmy europejskie drzewo technologiczne, aby gracze mogli spróbować jak najwięcej czołgów lokalnej produkcji,” mówi Andrey Ryabovol, dyrektor produktu w World of Tanks Blitz. „Jest to również duży zaszczyt dla nas powitać Giancarlo Fisichellę jako ambasadora gry.”

Aby podkreślić i zaznaczyć dodanie 5 włoskich czołgów do World of Tanks Blitz, Wargaming nawiązał współpracę z Giancarlo Fisichellą, legendarnym kierowcą formuły 1.

„Jestem fanem wszystkiego co pompuje mi adrenalinę do żył i dokładnie to robią włoskie czołgi. Moim pierwszym wyborem jest Progetto z autoloaderem. Łączy w sobie siłę i praktyczność, historyczne i nowoczesne rozwiązania, co bardzo mi się podoba,” podkreśla Fisichella. „Znałem World of Tanks Blitz jeszcze przed nawiązaniem współpracy z Wargaming. To gra o taktyce, myśleniu i planowaniu swoich ruchów odpowiednio do sytuacji. Jak wyścigi, to nie jest łatwe – to znacznie więcej niż celowanie i strzelanie.”

Europejskie drzewo technologiczne w World of Tanks Blitz dostępne będzie od środy za darmo dla wszystkich graczy, a w planach jest poszerzenie go o nowe czołgi w przyszłości.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *