Polcon – Eurokonferencja 2016: Nominacje do nagrody Zajdla

Newsy
środa, 08 czerwca 2016 631 Wyświetleń 0 Komentarzy
Polcon – Eurokonferencja 2016: Nominacje do nagrody Zajdla

Tegoroczna gala nominacji do Nagrody Fandomu Polskiego imienia Janusza A. Zajdla odbędzie się nie w Warszawie, jak miało to miejsce w poprzednich latach. Tym razem  zapraszamy do Europejskiej Stolicy Kultury 2016 – Wrocławia, który jest także Światową Stolicą Książki UNESCO. Przeniesienie gali wydawało się w związku z tym oczywiste.
Wydarzenie odbędzie się 30 czerwca 2016 o godzinie 19:00 w Biurze Festiwalowym IMPART, a dokładnie w Sali Kameralnej, przy ulicy Mazowieckiej 17 we Wrocławiu.
Ktoś z Was nie może się pojawić? Nie martwcie sie! Przebieg całego wydarzenia będziemy transmitować na żywo na kanale YouTube Polconu – Eurokonferencji 2016 ( https://www.youtube.com/channel/UCQV_ejaN0tQfl0NfXQxYNug).
Przygotowaliśmy także transmisję w dotychczasowym miejscu przyznawania nominacji, czyli Klubokawiarni Grawitacja.
Dla tych, który zdecydują się odwiedzić galę przygotowaliśmy szereg atrakcji artystycznych oraz bankiet z poczęstunkiem na zakończenie ceremonii. Gościem specjalnym będzie Jadwiga Zajdel w towarzystwie pisarzy oraz przedstawicieli władz miasta Wrocławia.
Wstęp na galę jest bezpłatny, jednak wymagana jest rezerwacja i odbiór wejściówki. Jest to spowodowane ograniczoną ilością miejsc. Rezerwacji miejsca można dokonać poprzez adres e-mail: info@polcon2016.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.