Polacy Mistrzami Europy w League of Legends

Newsy
wtorek, 22 września 2020 449 Wyświetleń 0 Komentarzy
Polacy Mistrzami Europy w League of Legends

AGO ROGUE zdeklasowało rywali w EU Masters.

To historyczna chwila dla krajowej sceny esportu.

Pierwszy raz w tych europejskich rozgrywkach triumfowała polska drużyna.

AGO ROGUE, organizacja będąca połączeniem dwóch marek – polskiej AGO Esport oraz amerykańskiej ROGUE Esports Club, podbiła wczoraj serca polskich kibiców, wygrywając z niemieckim klubem Gamer Legion. Tercet Polaków, Duńczyk oraz Rosjanin zmiażdżyli przeciwnika, nie dając mu żadnego punktu mapowego w całej serii – mecz zakończył się zwycięstwem 3:0. European Masters to jedne z najważniejszych zawodów League of Legends w Europie. Podczas turnieju walczą ze sobą najlepsze drużyny lig tego kontynentu.

Warto dodać, że AGO ROGUE w składzie: Paweł “Woolite” Pruski, Paweł “Czekolad” Szczepanik, Adrian “Trymbi” Trybus, Mathias “Szygenda” Jensen i Nikolay “Zanzarah” Akatov nie straciło ani jednego punktu w drodze do finału EU Masters – zwyciężyli z Misfits Premier 2:0, a następnie powtórzyli wynik z mousesports w półfinale.

Nie jest to pierwsze osiągnięcie AGO ROGUE, w poprzednim sezonie stanęli na podium w regionalnych rozgrywkach Ultraligi i kontynuowali zmagania w EU Masters. Włodarze zapowiadają, że to dopiero początek przygody z rywalizacją na światowym poziomie.

Aby dowiedzieć się więcej o grze League of Legends lub ją pobrać, odwiedź stronę www.leagueoflegends.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *