Pokémon i Netflix zapowiadają premierę filmu „Pokémon: Zemsta Mewtwo – Ewolucja”

Newsy
wtorek, 28 stycznia 2020 544 Wyświetleń 0 Komentarzy
Pokémon i Netflix zapowiadają premierę filmu „Pokémon: Zemsta Mewtwo – Ewolucja”

Netflix i The Pokémon Company International ogłosili kilka dni temu, że najnowszy film animowany na podstawie uwielbianej przez widzów franczyzy Pokémon będzie miał swoją premierę w serwisie Netflix na całym świecie poza Japonią i Koreą.

Premiera najnowszego animowanego komputerowo filmu z serii Pokémon odbędzie się wyłącznie w serwisie Netflix w międzynarodowy Dzień Pokemonów, 27 lutego 2020 r.

Pokémon: Zemsta Mewtwo – Ewolucja” wprowadza do serii Pokémon nowy styl animacji komputerowej, a jego fabuła czerpie inspirację z jednej z najpopularniejszych historii w ramach tej franczyzy.

Emily Arons, starsza wiceprezes ds. działalności międzynarodowej w The Pokémon Company International: „Globalny zasięg oraz eksperckie podejście serwisu Netflix czynią z tej firmy idealnego partnera, z którym chcemy przedstawić tę niepowtarzalną historię dzieciakom i fanom z całego świata. Netflix to idealna platforma dla wyjątkowego wydarzenia, jakim dla wspólnoty fanów na całym świecie będzie globalna premiera animowanego filmu z serii Pokémon w międzynarodowy Dzień Pokemonów”.

Streszczenie fabuły

Gdy naukowcy odkrywają i wykorzystują skamielinę mitycznego Pokémona Mew, uwalniają stworzenie, które przeciwstawia się prawom natury: legendarnego Pokémona Mewtwo, którego przeznaczeniem jest siać zniszczenie. Poznawszy niechlubną historię swojego pochodzenia, Mewtwo odrzuca swoich ludzkich twórców i wyrusza w świat w poszukiwaniu zemsty. AshPikachu i ich przyjaciele wkrótce poznają jego gniew, a przyszłość świata Pokémonów wisi na włosku! Czy nasi bohaterowie zdołają pokonać potężnego przeciwnika… i czy sam Mewtwo odnajdzie nowy sens życia?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *