POJEDŹ ZA DARMO IMPREZOWYM AUTOKAREM BORDERLANDS 3 NA POL’AND’ROCK FESTIVAL 2019

Newsy
czwartek, 25 lipca 2019 729 Wyświetleń 0 Komentarzy
POJEDŹ ZA DARMO IMPREZOWYM AUTOKAREM BORDERLANDS 3 NA POL’AND’ROCK FESTIVAL 2019

Rusz ZA FRIKO do Kostrzyna nad Odrą i weź udział w jednym z największych festiwali muzycznych na świecie!

 

Już 1 sierpnia wsiądź do odjechanego autokaru Borderlands 3 i udaj się z nami z Warszawy na Pol’and’Rock Festival 2019 w Kostrzynie nad Odrą i z powrotem – za darmo! Spotykamy się na Placu Defilad, 1 sierpnia o 8.45. Jesteśmy pewni, że zauważycie nasz autokar z daleka!

 

Jeżeli jesteś z Warszawy lub okolic i jeszcze nie wiesz jak dojechać na jeden z najważniejszych festiwali tego lata, mamy dobrą wiadomość. Przygotowaliśmy specjalny autokar, który za friko zawiezie tam i z powrotem 50 fanów muzyki na Pol’and’Rock Festival do Kostrzyna nad Odrą. Aby mieć szansę na darmowy przejazd naszym autokarem, wyślij wiadomość o temacie „Pol’and’Rock Festival” na adres borderlands3@cenega.com i poczekaj na wiadomość zwrotną. Decyduje kolejność zgłoszeń (stworzona będzie także lista rezerwowa). Na listę zapisujemy zarówno na przejazd z Warszawy do Kostrzyna nad Odrą (1 sierpnia) jak i w przeciwnym kierunku (4 sierpnia). Dla osób która wyruszą z nami we wspólną podróż przygotowaliśmy również upominek w postaci maski z gry Borderlands 3!

 

A może potrzebujesz podwózki do Kostrzyna nad Odrą z Gorzowa Wielkopolskiego? Wypatruj naszego autokaru w okolicy dworca kolejowego. Przejazdy na trasie Gorzów Wielkopolski – Kostrzyn nad Odrą będą organizowane ad hoc i nie obowiązują na nią zapisy. Aby znaleźć aktualne informacje, dołącz do naszego wydarzenia: https://www.facebook.com/events/979925599013105/, gdzie będziemy na bieżąco informować o dodatkowych przejazdach!

Pol’and’Rock to ogromny DARMOWY letni festiwal muzyczny, a zarazem największy w Europie festiwal odbywający się pod gołym niebem. Festiwal organizowany jest przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy a jego mottem są „Miłość, Przyjaźń, Muzyka”. Na każdym festiwalu Pol’and’Rock występuje kilkadziesiąt zespołów z Polski i świata. Głównym tematem muzycznym festiwalu jest rock, ale reprezentowane gatunki mają niemal pełną gamę od folku przez eksperymenty do metalu. Ostatnie lata pokazały także reggae, muzykę elektroniczną, a nawet muzykę klasyczną.

 

Nie zwlekaj! Wyślij maila na borderlands3@cenega.com i razem udajmy się na ten najbardziej pozytywny festiwal na świecie!

 

Więcej informacji o wydarzeniu i grze znajdziesz tutaj: https://borderlands3.cenega.pl/

Więcej informacji o festiwalu: https://polandrockfestival.pl/

 

O grze Borderlands 3:

Oryginalna seria z gatunku shooter-looter powraca wraz z bazylionem broni i zupełnie nowymi, napędzanymi chaosem przygodami! Wysadzaj nowych przeciwników w wcześniej nie widzianych światach jako jeden z czterech zupełnie świeżych Vault Hunterów – poszukujących skarbów odjechanych kozaków, każdy z unikalnym drzewkiem umiejętności, zdolnościami i możliwością modyfikacji. Graj solo lub z przyjaciółmi przeciwko szalonym przeciwnikom, kolekcjonuj tony lootu i uratuj swój dom przed najbardziej bezwzględnymi przywódcami w galaktyce.

Gra ukaże się w Polsce w trzech edycjach:

  • Borderlands 3 Standard Edition zawierająca podstawową grę
  • Borderlands 3 Deluxe Edition zawiera podstawową grę i szereg dodatków cyfrowych
  • Borderlands 3 Super Deluxe Edition zawiera podstawową grę i jeszcze dłuższy szereg dodatków cyfrowych

Zamów grę w przedsprzedaży, by otrzymać Złote bronie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *