Pojedynek o ostatnie miejsce w Games Clash Masters.

Newsy
piątek, 14 września 2018 657 Wyświetleń 0 Komentarzy
Pojedynek o ostatnie miejsce w Games Clash Masters.

Niestety HellRaisers nie weźmie udziału w finałach w Gdyni. Tutaj znajduje się oświadczenie druzyny: http://hellraisers.pro/en/news/5570-hellraisers-cs-go-forced-to-miss-games-clash-masters-2018.

W takim wypadku wciąż pozostaje nieznana ósma druzyna, która 28-30 września stanie do walki w Gdynia Arena z pozostałymi zawodnikami z Polski i zagranicy. Zdecydowaliśmy, ze przeprowadzimy pojedynek, który wyłoni ostatnią z druzyn.
Pojedynek zostanie rozegrany 18 września o godzinie 20.00 pomiędzy druzynami PACT i Izako Boars. Są to druzyny, które zajęły odpowiednio 2. i 3. Miejsce w 4# Turnieju Eliminacyjnym Games Clash Masters. Mecz skomentuje Piotr „Izak” Skowyrski na swoim kanale Twitch.tv. Pojedynek zostanie rozegrany w systemie BO3.

Organizatorzy podjęli decyzję, aby nie wręczaniu zaproszenia po HellRaisers bez walki. Chcą, aby widowisko w Gdyni zapewniło najwyższy poziom, a udział w nim był nie tylko zaszczytem dla nich z goszczenia drużyn CS:GO, ale również wywalczonym przywilejem dla organizacji esportowych.

Zdecydowali więc zorganizować pojedynek. Zostały do niego zaproszone drużyny PACT i Izako Boars. Oba zespoły i ich gracze pokazali bardzo wysoki poziom zajmując odpowiednio 2. i 3. miejsce w czwartym, ostatnim. Turnieju Eliminacyjnym. Oprócz tego, dzięki temu pojedynkowi w Gdyni zobaczymy kolejną Polską drużynę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *