Poczuj powiew nostalgii w Beat Cop.

Gry
wtorek, 21 marca 2017 739 Wyświetleń 0 Komentarzy
Poczuj powiew nostalgii w Beat Cop.

Beat Cop – jedna z najciekawiej zapowiadających się polskich gier niezależnych, tworzona przez weteranów branży w studio Pixel Crow – trafi do sklepów 30 marca. Wydawnictwo Techland, będące parterem 11 bit Studios, wprowadzi na rynek fizyczną edycję premium, a na wszystkich, którzy zdecydują się nabyć ją przed premierą, czeka retro niespodzianka.

Jeśli wiesz, jaką rolę w przewijaniu kaset magnetofonowych odgrywał długopis, to nasz dodatek jest właśnie dla Ciebie. Zamawiający przedpremierowo pudełkową edycję Beat Cop otrzymają retro gadżet – analogową kasetę ze ścieżką dźwiękową. Muzykę do Beat Cop skomponował Piotr Musiał, który m.in. pracował z 11 bit Studios nad This War. Z muzyki w Beat Cop bije duch lat 80-tych, co w połączeniu z talentem kompozytora i fizyczną kasetą sprawi, że odsłuchanie tej ścieżki dźwiękowej będzie podróżą o potężnym ładunku nostalgii.

W pudełkowym wydaniu Beat Cop gracze wraz z grą otrzymają wydrukowany materiał dowodowy (wycinki z gazet, fotografia), plakat i panoramę Brooklynu oraz dodatki cyfrowe: ścieżkę dźwiękową oraz fankit.

Beat Cop będzie dostępny w cenie 59,90 zł. Gra dostępna jest już w zamówieniach przedpremierowych. Można je składać za pośrednictwem strony: http://wydawnictwo.techland.pl/nasze-produkty/beat-cop-68/#kup-teraz Oferta zamówienia z kasetą dotyczy wybranych sklepów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *