PlayStation Plus w wyjątkowej cenie w ramach Styczniowej Wyprzedaży

Newsy
poniedziałek, 18 stycznia 2021 332 Wyświetleń 0 Komentarzy
PlayStation Plus w wyjątkowej cenie w ramach Styczniowej Wyprzedaży

Firma Sony Interactive Entertainment informuje o wciąż trwającej Styczniowej Wyprzedaży w PlayStation Store. To idealny moment dla wszystkich tych, którzy chcą rozbudować swoją bibliotekę o największe hity dostępne w PlayStation Store albo zostać subskrybentem PS Plus. W ramach Styczniowej wyprzedaży 12-miesięczna subskrypcja PlayStation Plus dostępna jest o 60 zł taniej[1].

PlayStation Plus – teraz taniej o 60 zł

Osoby nieposiadające aktywnej subskrypcji PlayStation Plus podczas trwania promocji, mogą nabyć 12-miesięczną subskrypcję aż 25% taniej. Szczegóły dostępne są tutaj. Oferta kończy się w dniu 20.01.21, godz. 10:59. PlayStation Plus to wyjątkowa usługa dla użytkowników konsol PlayStation. W ramach subskrypcji gracz otrzymuje m.in. co najmniej dwie darmowe gry co miesiąc, możliwość grania online, ekskluzywne zniżki w PlayStation Store, pierwszeństwo dostępu do wybranych tytułów oraz 100 GB miejsca na zapisy stanów gier w chmurze. Usługa PS Plus jest dostępna w następujących abonamentach: 1 miesiąc (37 PLN), 3 miesiące (100 PLN) i 12 miesięcy (240 PLN) w PlayStation Store i u wybranych partnerów handlowych.

Styczniowa Wyprzedaż – wyjątkowe gry w atrakcyjnych cenach

Wyprzedaż, której druga fala rozpoczęła się 5 stycznia, obejmuje rabaty przekraczające 70% obniżki na największe hity dostępne w PlayStation Store, m.in. trzymające w napięciu Ghostrunner i Horizon Zero Dawn: Complete Edition, umożliwiające rywalizację on-line na najwyższym poziomie Gran Turismo Sport, a także pełne krytycznych trafień i nokautów Mortal Kombat 11. Lista największych hitów na PlayStation 4 i PlayStation 5 objętych drugą fazą Styczniowej Wyprzedaży prezentuje się następująco:

Ghostrunner: 93,75 PLN zamiast 125 PLN
Gran Turismo Sport: 39,50 PLN zamiast 79 PLN
Horizon Zero Dawn: Complete Edition: 39,5 PLN zamiast 79 PLN
Mortal Kombat 11: 83,60 PLN zamiast 209 PLN
Wszystkie szczegóły dotyczące drugiej części promocji Styczniowej Wyprzedaży można znaleźć pod tym linkiem. Wyprzedaż zakończy się w środę 20 stycznia o godzinie 00:59.

[1] Oferta dostępna tylko dla osób nieposiadających aktywnej subksrypcji PlayStation Plus podczas trwania promocji do 20.01.21, godz. 10:59

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *