PIXARK CZEKA NA ODWAŻNYCH!

Newsy
poniedziałek, 03 czerwca 2019 618 Wyświetleń 0 Komentarzy
PIXARK CZEKA NA ODWAŻNYCH!

Fani survivali mogą już grać w PixARK – spin-off popularnego tytułu ARK: Survival Evolved, który został przeniesiony do rozległego świata zbudowanego z wokseli. PixARK to otwarty świat, pełen złośliwych dinozaurów, magicznych stworzeń i niekończących się przygód. Aby przetrwać w tej tajemniczej krainie, gracz będzie musiał oswajać dzikie zwierzęta, tworzyć zaawansowane technologicznie magiczne narzędzia oraz budować własną bazę z kostek. Grę na na PC i popularne konsole można kupić nakładem CDP.

PixARK charakteryzuje się plastycznym i przesiąkniętym kolorami środowiskiem gry. Dzięki zaawansowanemu kreatorowi postaci, nieskończonej liczbie wokselowych map i proceduralnie generowanym questom, gra przypadnie do gustu miłośnikom tworzenia, budowania i eksplorowania otwartego świata. To od gracza zależy, jak potoczy się jego przygoda w prehistorycznym parku, w którym żyją magiczne zwierzęta i dinozaury – jedne łatwe do oswojenia, inne… niespecjalnie. Nasz bohater może latać na grzbiecie smoka, okiełznać potężnego T-Rexa, jak również tworzyć fortece i przedmioty, które pozwolą mu przetrwać. W PixARK można grać zarówno indywidualnie, jak i w towarzystwie innych graczy, dzięki sieciowemu trybowi wieloosobowemu.

Gra PixARK (PEGI 12) z polskimi napisami jest dostępna na platformy PC, PS4, Xbox i Nintendo Switch, do kupienia w dobrych sklepach z grami. Dystrybutorem na polskim rynku jest CDP.

Cechy gry

  • Możliwość oswajania, trenowania i prowadzenia ponad 100 stworzeń
  • Wokselowy system układania kostek
  • Proceduralnie generowane mapy
  • Proceduralnie generowane questy
  • Tryb kreatywności, w którym można zbudować wszystko, co tylko przyjdzie do głowy
  • Rozbudowane narzędzia do tworzenia postaci i systemy postępu bohaterów gry z drzewkami umiejętności i konfigurowalnymi statystykami

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *