Pillars of Eternity II: Deadfire już w styczniu

Newsy
poniedziałek, 09 grudnia 2019 420 Wyświetleń 0 Komentarzy
Pillars of Eternity II: Deadfire już w styczniu

Gra Pillars of Eternity II: Deadfire ukaże się już 28 stycznia 2020 roku w polskiej wersji językowej (napisy) na PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Do sklepów trafi ona w dwóch wydaniach – Edycji Podstawowej oraz Edycji Kolekcjonerskiej.

O grze Pillars of Eternity II: Deadfire
 
Bóg Eothas przebudził się, wynurzając spod twojego zamku, zabijając wszystkich dookoła i kradnąc ci kawałek duszy. Teraz tylko ty i twoi towarzysze możecie odkryć, o co chodzi depczącemu wszystko na swojej drodze, zbuntowanemu bóstwu.

Zanurz się w świecie nieskończonych możliwości, ze szczegółowym dostosowywaniem postaci, całkowitą wolnością eksploracji i wyborami, które mają konsekwencje. Ogromny i otwarty świat, liczna i zróżnicowana obsada, historia, którą można poznawać na własny sposób – to wszystko odmieni gatunek RPG dla następnych pokoleń.
 
Cechy gry:

  • Graj w systemie turowym lub w czasie rzeczywistym z aktywną pauzą: Korzystająca z najnowszych technologii gra opiera się na klasycznej rozgrywce wzorowanej na D&D, oferując przy tym ulepszoną warstwę wizualną, zaawansowaną mechanikę oraz zupełnie nowy, pieczołowicie przygotowany świat, w którym każdy wybór ma znaczenie.
  • Epicka przygoda: ponad 100 godzin rozgrywki.
  • Graj, jak tylko zechcesz: szczegółowy kreator postaci i ponad 1000 kombinacji klasowych daje ci wolność bycia tym, kim zapragniesz.
  • Zbierz drużynę: dostosuj towarzyszy do swoich potrzeb. Przypisz im różne klasy i umiejętności, bądź świadkiem nawiązywania się między nimi personalnych więzi, zróżnicowanych reakcji na twoje wybory i interakcji między sobą.
  • DLC Beast of Winter: usłysz wezwanie Vatnira, kapłana boga śmierci i powstrzymaj falę zniszczenia pochłaniającą żywych.
  • DLC The Forgotten Sanctum: odwiedź i wydostań się z wnętrzności mściwego, śpiącego bóstwa.
  • DLC Seeker, Slayer, Survivor: zatryumfuj lub zgiń na wyspie Kazuwari, gdzie tylko najsilniejsi przetrwają.
Gra Pillars of Eternity II: Deadfire ukaże się już 28 stycznia 2020 roku w polskiej wersji językowej (napisy) na PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Więcej informacji znajdziesz na jej oficjalnej stronie WWW.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *