PILLARS OF ETERNITY 2 – DZIŚ PREMIERA

Newsy
wtorek, 08 maja 2018 588 Wyświetleń 0 Komentarzy
PILLARS OF ETERNITY 2 – DZIŚ PREMIERA

Dziś w sprzedaży znajduje się gra Pillars of Eternity 2 – Deadfire. Ten tytuł z gatunku RPG przeznaczony jest na komputery PC z Windows lub Linux oraz Mac i dostępny jest w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej do wyboru. Za polską lokalizację odpowiada światowy wydawca gry.

Poza standardową wersją gry dostępną w tradycyjnych punktach sprzedaży, w wybranych sklepach online można zamawiać ostatnie sztuki Obsidian Edition, w skład której wchodzą:

  • Podstawowa wersja gry w rozkładanym etui,
  • Dodatkowa zawartość w grze (zestaw pierwszych trzech dodatków DLC oraz Pakiet Odkrywcy zawierający dodatkowe przedmioty),
  • Cyfrowa ścieżka dźwiękowa i poradnik do gry,
  • Mapa drukowana na materiale,
  • Pocztówki,
  • Notatnik

Wizualizację tej edycji, a także inne grafiki towarzyszące tej informacji można pobrać tutaj.

Poluj na boga. Ocal swoją duszę. Ścigaj zbuntowanego boga na lądzie i morzu w kontynuacji wielokrotnie nagradzanej gry fabularnej, Pillars of Eternity. Przejmij dowodzenie nad własnym okrętem podczas niebezpiecznej wyprawy po ogromnym Archipelagu Martwego Ognia. Zanurz się w fabułę, którą sam tworzysz poprzez nowy system personalizacji postaci, znaczące relacje pomiędzy towarzyszami, wolność eksploracji i świat, który reaguje na podjęte przez ciebie, złożone wybory moralne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.