Pierwszy rok programu Jurka Owsiaka „Domowa Orkiestra” za nami!

Newsy
wtorek, 16 marca 2021 297 Wyświetleń 0 Komentarzy
Pierwszy rok programu Jurka Owsiaka „Domowa Orkiestra” za nami!

Lek na nudę i zmartwienia związane z pandemią to geneza powstania programu na żywo, który każdego dnia bawi, edukuje i zadziwia internautów. To inicjatywa całkowicie realizowana przez pracowników Fundacji WOŚP.

Pierwszy sezon został poświęcony materiałom gromadzonym podczas dalekich podróży Jurka Owsiaka oraz odkrywaniu kolejnych szczegółów Najpiękniejszej Domówki Świata. Drugi sezon to moc muzyki oraz przygotowania do 29. Finału WOŚP.

ZOBACZ NAGRANIE: https://www.facebook.com/watch/?v=261142604881569

nicjatywa codziennego programu powstała pod wpływem wielu wiadomości od osób, które ze względu na pandemię przeniosły pracę do swoich domów, pochłonięte negatywnymi informacjami potrzebowały energii, dobrych wibracji i nowych doświadczeń. Pierwszy odcinek wyemitowano 13 marca 2020 r. i był to konkurs z nagrodami, który polegał na odgadnięciu tytułów, wykonawców oraz roku koncertów Najpiękniejszego Festiwalu Świata.


W sumie odbyło się aż 306 odcinków – 168 odcinki 1 sezonu oraz 138 odcinki 2 sezonu co daje ponad 450 godzin materiałów – klipów muzycznych, koncertów, wspomnień z Finałów WOŚP, gotowania, konkursów. Widzowie mieli okazję również zobaczyć archiwalne materiały z Festiwalu w Jarocinie, podróże Jurka Owsiaka, fragmenty programów „Róbta co chceta” i „Niewiarygodne przygody z bezpiecznymi wakacjami”.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *