PGA 2018 – zapraszamy do ogarnia 4 kapitalnych tytułów!

Newsy
czwartek, 13 września 2018 554 Wyświetleń 0 Komentarzy
PGA 2018 – zapraszamy do ogarnia 4 kapitalnych tytułów!
PGA już tuż, tuż. Jeśli wybierasz się w tym roku do Poznania, serdecznie zapraszamy Cię do ogrania następujących tytułów tytułów.
Wystarczy, że klikniesz w link: http://www.events.pr-outreach.com/, wybierzesz developera, następnie wpiszesz adres e-mail, wybierzesz demo w dostępnym przedziale czasowym, a następnie zaznaczysz, która gra lub gry Cię interesują. Po wszystkim na wskazany adres e-mail zostanie wysłana wiadomość ze wszystkimi szczegółami (gra, data, godzina, hala, numer stoiska).
Na targach w Poznaniu, w dniach 12-14 października będzie można wypróbować poniższe gry:
1. BEE SIMULATOR – PC – poznaj świat widziany oczami pszczoły! Konkuruj w pszczelich wyścigach, walcz z wrogami, zbieraj pyłek, szalej w pszczelim tańcu i swobodnie eksploruj świat gry inspirowany nowojorskim Central Parkiem. Graj z perspektywy pierwszej lub trzeciej osoby, ciesz się niesamowitą grafiką, wsłuchaj się w relaksującą ścieżkę dźwiękową i zagraj z przyjacielem w trybie lokalnej kooperacji. Demo gry dostępne będzie w hali 5A. Numer stoiska zostanie wkrótce potwierdzony.
2. FURY UNLEASHED – NINTENDO SWITCH & PC – rogue-lite action-platformer osadzony w komiksowym świecie, który szczególnie spodoba się fanom Metal Sluga, Comix Zone, Enter the Gungeon czy Rogue Legacy. Doświadcz podnoszących poziom adrenaliny emocji dzięki szybkiej i dynamicznej rozgrywce. Proceduralnie generowane poziomy i losowe przedmioty spowodują, że każde podejście do gry będzie unikatowe. Sprawdź najnowszy tryb co-op i przetestuj hands-on demo na Nintendo Switch lub PC w hali 5A (Indie Zone), na stoisku nr. 68.
3. YET ANOTHER ZOMBIE DEFENSE HD – NINTENDO SWITCH & PC – top-down zombie shooter z elementami tower defense oraz wbudowanym trybem local i multi co-op (do 4 graczy). Buduj swoją bazę za dnia i broń jej gdy zapadnie noc – jak długo będziesz w stanie przetrwać? Hands-on demo na Nintendo Switch będzie dostępne w hali 5A (Indie Zone), na stoisku nr. 68.
4. CASTLE OF HEART – NINTENDO SWITCH – klasyczny action platformer w najlepszym tych słów znaczeniu. Wciel się w rycerza zaklętego w kamień, którego tylko ciągła walka chroni przed rozpadem jego kamiennego ciała utrzymując go tym samym przy życiu. Odkryj swój indywidualny styl walki dzięki mnogości broni bliskiego i dalekiego zasięgu. Mądrze wykorzystuj dostępne power up’y, żeby zyskać przewagę w walce nad przeciwnikami. A przede wszystkim udowodnij, że w Twojej kamiennej piersi bije dzielne serce prawdziwego bohatera! Odwiedź halę 5A (Indie Zone), stoisko nr. 61 by ograć ten tytuł, dostępny wyłącznie na Nintendo Switch.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.