Personalizacja armii w Warhammer 40 000: Dawn of War III

Gry
piątek, 07 kwietnia 2017 572 Wyświetleń 0 Komentarzy
Personalizacja armii w Warhammer 40 000: Dawn of War III

Już tylko miesiąc pozostał do momentu, gdy zatopicie się w niesamowity świat oferowany przez grę Dawn Of War III. Z tego powodu więc warto poruszyć temat personalizacji.

W tym tekście omówimy kilka sposobów, w jaki będziecie mogli wykreować własną armię od najmniejszych gretchinów aż po potężnych Morkanautów. Oczywiście, to co powinno się liczyć to wnętrze, jednak pamiętajcie – mówimy tu o ostatniej rzeczy jaką widzą wasi wrogowie przed zmiażdżeniem ich z ogromną mocą. To coś naprawdę poważnego!

Nasza kampania dla pojedynczego gracza skupia się na agresywnym starciu pomiędzy trzema dobrze znanymi armiami wszechświata 40k; oddział Krwawych Kruków frakcji Space Marines; Eldarowie z Biel-Tan oraz Źli Gwiezdni Orkowie. Ale nie martwcie się, nie będziemy was zmuszać do posłuszeństwa żadnej z nich – w momencie gdy dołączycie do rozgrywki w trybie multiplayer, będziecie mogli walczyć w imię dziesiątek znanych wam oddziałów, Craftworldów oraz klanów, a nawet stworzyć swoje własne.

Poznajcie narzędzie Malarza Armii. Niezależne od tego, czy spoczniecie na ekscytacji waszą ostatnią wygraną czy też będziecie podnosił się z druzgocącej porażki, ta funkcja pozwoli wam odkryć twórczą stronę budowania własnej armii. Wybierzcie wasze jednostki liniowe, by móc zobaczyć ich znakomicie dopracowane detale  i zamieniajcie skórki waszej armii, mając do wyboru ponad 50 presetów, dostępnych dla was we wszechświecie 40k. Weźcie udział w misji jako Czarni Aniołowie, stawcie czoła swojemu przeznaczeniu, walcząc o Craftworld Ulthwe, albo obejmijcie w dowodzenie statek Blood Axes. Wybór należy do was!

Podczas gdy niektórzy kroczą śladami wielkich wojowników, inni sami wyznaczają swoją drogę ku chwale. Malarz Armii pozwoli wam wyróżnić się za pomocą tysięcy różnych kombinacji, abyście mogli stworzyć jak najbardziej unikatowy wygląd dla waszej armii. Będziecie w stanie obserwować, jak farby  ożywają pośród waszych liniowych jednostek, a kiedy nawet zostanie ona wybrana – schemat kolorystyczny będzie również przełożony na wygląd waszych budynków, oraz jednostek elitarnych. Bohaterowie opowieści przyjmą te kolory w bardziej subtelny sposób, ale dzięki temu zobaczycie waszą twórczość w całej chwale na przerażających Wraithknightsach i wielu innych!

Ale to nie wszystko co mamy dla was przygotowane. Każdy bohater elitarnej jednostki będzie odblokowywał mistrzowską skórkę w momencie zdobycia odpowiedniej ilości doświadczenia, oraz zdobywania poziomów pomiędzy misjami i meczami. Te kosmetyczne zmiany pokażą wrogom i ich sojusznikom zarówno ilość czasu, jaką wasi bohaterowie spędzają w walce – ale przede wszystkim to, co ich czeka w walce.

I pamiętajcie, nasz zestaw skórek Mistrzów Wojny jest wciąż dostępny za darmo jako część wszystkich pre-orderowych zamówień Dawn of War III! Złóżcie swoje zamówienie już dzisiaj, aby odebrać te imponujące skórki dla każdej super jednostek różnych frakcji– skórka the Dark Queen dla Lady Solaria, skórka The Ghost Seer dla Farseer Taldeer, i skórka Big Kustom skin dla Beauty.

To powinno dać wam przedsmak tego co nadejdzie dzięki wielu sposobom w jakie możecie wykreować armię swoich marzeń w grze. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć wasze prace – dopóki walczymy po tej samej stronie…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.