Październikowa oferta PlayStation Plus

Newsy
środa, 25 września 2019 687 Wyświetleń 0 Komentarzy
Październikowa oferta PlayStation Plus

Prezentujemy październikową ofertę subskrypcji PlayStation Plus. Na wszystkie osoby posiadające aktywne członkostwo czekają dwa wyjątkowe tytuły: The Last of Us Remastered i MLB The Show 19, czyli postapokaliptyczny świat, który już 21 lutego 2020 roku będzie miał swoją kontynuacje, a także przygoda z baseballem w roli głównej. Obie gry zostały docenione przez recenzentów. Oferta będzie aktywna w PlayStation Store od 1 października od godziny 11:00.

The Last of Us Remastered

Gra, której nie trzeba przedstawiać, jeden z największych hitów ostatnich lat, doceniony przez najbardziej wymagających graczy, z oceną 95 na Metacritic. Pierwsza część kultowej gry opowiada historię dwójki bohaterów: Joel’a i Ellie, którzy muszą odbyć niezwykle niebezpieczną podróż przez postapokaliptyczną Amerykę. Pozycja obowiązkowa, szczególnie ze względu na zbliżającą się premierę The Last of Us II, która została zaplanowana na 21 lutego 2020.

MLB The Show 19

Niesamowite pojedynki baseballowe, szybkie mecze, a także rywalizacja w sieci z zawodnikami z całego świata. To i wiele innych atrakcji dostarcza symulator jednego z najbardziej popularnych sportów w Stanach Zjednoczonych. Propozycja zarówno dla fanów tego sportu jak i osób, które nie miały okazji spróbować swoich sił. Emocje i świetna zabawa gwarantowane!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *