Pasja i dusza zamknięte w sprzęcie dla graczy

Newsy
czwartek, 16 marca 2017 915 Wyświetleń 0 Komentarzy
Pasja i dusza zamknięte w sprzęcie dla graczy

To co jest w stanie odróżnić daną firmę od innych na konkurencyjnym rynku, to unikatowość i pasja. Jeśli jest pomysł i odpowiednio się w niego wierzy, jest się w stanie wejść na sam szczyt. World4Gamer to udowadnia.

Jest wiele sklepów oferujących sprzęt dla graczy. Ten bardziej luksusowy, jak i ten dostępny dla typowego „ Kowalskiego”. Jednak pomimo łatwego dostępu, gracze chcą czegoś co pozwoli im się wyróżniać na tle pozostałych, czegoś spersonalizowanego.

Tu z pomocą przychodzi firma World4Gamer. Zacznijmy jednak od początku.

„Przypadek” to słowo, które w trafny sposób rozpoczyna tą historię. – Jakub jako właściciel dużej firmy o nazwie MZPACK zajmującej się produkcją opakowań postanowił, że chce rozszerzyć swoją działalność i pójść w sprzęt elektroniczny – opowiada Bartłomiej Piątkowski, dyrektor Marketingu i Działu Technicznego. – Ja wtedy pracowałem w leasingu, gdzie rozsyłałem maile z ofertami po firmach. Traf chciał, że moja wiadomość trafiła do Jakuba – dodaje.

Wiedzmin a (1)

Doszło do spotkania, gdzie padło niezwykle ważne pytanie ze strony Jakuba – „Czy chcesz sprzedawać leasingi do końca życia?”. Bartek oczywiście nie chciał.

Elektroniką interesowali się od dawna. Kochali świat wirtualnej rozrywki bowiem sami byli graczami. Postanowili znaleźć produkt, który usatysfakcjonuje zarówno ich samych jak i pozostałych graczy. Zależało im na jakości oraz na nadaniu sprzedawanym przez siebie produktom swoistej personalizacji, tak by każdy mógł się z ich ofertą identyfikować.

Tygrys (1)

Chłopaki postanowili skupić się na sprzedaży sprzętu dwóch marek EASARS oraz SOMIC oraz typowo spersonalizowanych produktów.

W skład oferty wchodzą słuchawki, myszki, klawiatury oraz przeróżne akcesoria.

Takich firm niby jest dużo, ale jako jedynym udało im się wpaść na proces personalizacji. Co to takiego?

To nakładanie grafik na markowy sprzęt, co charakteryzuje się indywidualnym podejściem do klienta w formie unikatowego wzoru, który odzwierciedla to co on kocha. – Nasz artysta Marcin Długokiński do malowania sprzętu używa aerografu plus plotera. Proces twórczy składa się z stworzenia odpowiednich barw, po czym z wykorzystaniem plotera tworzy się odpowiednie szablony na których maluje poszczególne części wzoru – wyjaśnia Bartek.

Niebiesko czerwone (1)

Oczywiście w zależności od zapotrzebowania Marcin stosuje również inne techniki , między innymi nakładania warstw oraz tworzenia odpowiednich maskowań.

Malowanie aerografem wymaga dużej precyzji i umiejętności, lecz jest bardzo szczegółowe.  Proces ten powoduje efekt płaskiej grafiki ze względu na bardzo cienką warstwę nałożoną na malowany element.

Gunart.pl wykonuje mieszanie kolorów we własnym zakresie i ma w swojej palecie barw praktycznie nieograniczoną ilość kolorów. Najważniejszą częścią jest szybko utwardzalna żywica, która pojawia się na końcu wytwarzania produktu co przekłada się na jego trwałość.

Efekt? Sami zobaczcie

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o firmie jak i produktach i samej personalizacji wejdźcie na: http://world4gamer.com/pl/

Przemysław Strzelczyk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.