„Pampeluna 4P” – nowy klip i okładka debiutanckiego albumu!

Newsy
wtorek, 17 stycznia 2017 632 Wyświetleń 0 Komentarzy
„Pampeluna 4P” – nowy klip i okładka debiutanckiego albumu!

Wielkimi krokami zbliża się premiera debiutanckiego albumu Pampeluna 4P zatytułowanego „Projekt Patryoci”. Zespół prezentuje klip i okładkę nowego wydawnictwa!

 

Niedawno na polskim rynku pojawił się nowy skład, tworzony przez muzyków zespołu Pampeluna i rapera 4P solo – pod nazwą Projekt Patryoci, który już w lutym wyda swój debiutancki album. Grupa nie tak dawno rozpoczęła podbijanie polskich scen, a może się już pochwalić m.in. występem podczas tegorocznego festiwalu LuxFestu, a także tytułem Zespołu Roku 2016 wg Fabryki Zespołów!

 

Chociaż to dopiero początek muzycznej drogi koszalińskiego składu, to nie zwalniają oni tempa i jeszcze przed premierą pierwszego wydawnictwa, prezentują klip do utworu „Dwa Nagie Miecze”.

Debiutancki album do sprzedaży trafi już w lutym, natomiast za przygotowanie okładki odpowiedzialny był Jerzy Kurczak który na swoim koncie ma m.in. grafiki dla formacji Acid Drinkers, Kat, Turbo i wielu innych.

 

Pampeluna 4P  to sześcioosobowy zespół, który istnieje od wiosny 2016 roku. Muzycy wchodzący w skład zespołu od lat biorą udział w licznych festiwalach ogólnopolskich i międzynarodowych, gdzie zdobyli dużą liczbę nagród i wyróżnień. Pomysł na stworzenie wspólnie zespołu i wydanie albumu pod nazwą „Projekt Patryoci” powstał na bazie wieloletniego zainteresowania historią, zarówno przez członków zespołu Pampeluna, jak i rapera 4P Solo.

 

„Pampeluna 4P” to wyjątkowe połączenie dwóch muzycznych światów, które na scenie przeradza się w istny wulkan energii. Ciężkie gitarowe granie okraszone jest hiphopowym wokalem, a wszystko to dopełnia dawka wiedzy na temat historii naszego kraju. Nie brakuje tutaj informacji o najważniejszych wydarzeniach, legendach oraz polskiej tradycji.

 

Oficjalny fanpage: https://www.facebook.com/projektpatryoci/

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *