PAKIET DESTINY – THE COLLECTION DOSTĘPNY JUŻ OD 20 WRZEŚNIA

Gry
wtorek, 16 sierpnia 2016 434 Wyświetleń 0 Komentarzy
PAKIET DESTINY – THE COLLECTION DOSTĘPNY JUŻ OD 20 WRZEŚNIA

Pakiet Destiny – The Collection będzie zawierał nadchodzący duży dodatek: Destiny: Rise of Iron, a także wszystkie dotychczasowe rozszerzenia. Oficjalnym dystrybutorem gry jest cdp.pl.

Bungie oraz Activision ogłosiły dzisiaj, że wypuszczą w tym roku jeden z największych pakietów z zawartością w historii gier: Destiny The Collection. Pakiet ten zawiera całą dotychczas wydaną zawartość nagradzanej strzelanki, włącznie z najnowszym dużym dodatkiem, Destiny: Rise of Iron, a jego premiera stanowi doskonałą okazję dla nowych Strażników, aby dołączyć do walki o przetrwanie ludzkości. Pakiet Destiny – The Collection będzie miał premierę równocześnie z premierą dodatku Rise of Iron 20 września 2016 i będzie dostępny na systemy PlayStation 4 i Xbox One (PlayStation Plus i Xbox Live Gold będą wymagane, by skorzystać z niektórych funkcji).

e66e45df-0b8f-413c-98a2-6aff952ac3a3.png

– Destiny – The Collection to znakomity punkt startowy dla graczy, którzy chcą poznać Destiny – powiedział Byron Beede, starszy wiceprezes Destiny w Activision. – To zbiór najciekawszej zawartości, jaka kiedykolwiek została stworzona przez Bungie, w tym mający wkrótce swoją premierę dodatek Rise of Iron, a także dopalacz dla postaci pozwalający nowym graczom natychmiast dołączyć do znajomych, którzy dłużej grają w Destiny.

Gracze, którzy zamówią Destiny – The Collection lub Rise of Iron, otrzymają czarno-srebrny Iron Gjallarhorn, ulubioną broń fanów, która zyskuje nowe życie. Ci, którzy zamówią cyfrową wersję gry w przedsprzedaży lub kupią ją od wybranych sprzedawców, otrzymają także Iron Gjallarwing Sparrow.

Destiny wprowadzi cię we wspaniały świat wartkiej akcji i zuchwałych przygód, w którym wcielisz się w rolę władającego niesamowitymi mocami Strażnika chroniącego ostatnie bezpieczne miasto na Ziemi. Badaj starożytne ruiny naszego Układu Słonecznego, zagłębiając się w niezwykle atrakcyjne wizualnie kampanie dla jednego gracza. Dołączaj do znajomych, by cieszyć się z rozgrywki w trybie współpracy dla trzech lub sześciu graczy. Zmierz się z innymi graczami w jednym z różnorakich trybów rywalizacji wieloosobowej. Ulepszaj swoją postać, by stworzyć potężnego bohatera tak unikalnego, jak ty sam. Stań się Legendą.

Wraz z premierą gracze na PlayStation otrzymają także dostęp do zawartości na wyłączność przeznaczonej dla Rise of Iron, która pozostanie ekskluzywna przynajmniej do jesieni 2017.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.