Otwarta, bezpłatna beta CrossfireX dostępna na Xbox One w dniach 25-28 czerwca.

Newsy
poniedziałek, 22 czerwca 2020 354 Wyświetleń 0 Komentarzy
Otwarta, bezpłatna beta CrossfireX dostępna na Xbox One w dniach 25-28 czerwca.

Bezpłatna, publiczna beta gry CrossfireX dostępna będzie na konsolach Xbox One w dniach 25-28 czerwca 2020 r. dla wszystkich posiadaczy abonamentu Xbox Live Gold. Od godz 12:00 w czwartek, 25 czerwca, do godz 21:00 w niedzielę, 28 czerwca, gracze mogą po raz pierwszy wypróbować CrossfireX wraz z rozpoczęciem otwartej bety. Jako bonus wszyscy gracze, którzy rozegrają mecz podczas otwartej bety CrossfireX, zostaną nagrodzeni ekskluzywną skórką na broń „X-B.C. Axe”, dostępną w pełnej wersji gry. Ograniczona liczba uczestników będzie miała dostęp do zamkniętej wersji beta na początku, a liczba miejsc będzie rosła wraz z kontynuacją wersji beta. Wcześniejszy dostęp do testów gry otrzymają członkowie programu Xbox insider, już od 22 czerwca.

Zarówno w zamkniętej, jak i otwartej wersji beta gracze dołączą do grona najemników Global Risk lub Black List na wybranych mapach i w wybranych trybach gry:

  • Tryb Spectre: W laboratorium gracze Black List będą używać kombinezonów maskujących i broni białej, aby po cichu pokonać wrogów, podłożyć ładunki C4 i zniszczyć cel. Jako Global Risk gracze mają za zadanie bronić wartościowych celów za pomocą standardowego wyposażenia, używając sygnałów dźwiękowych, aby wyeliminować niewidzialnych wrogów. Ten tryb rozgrywki oparty stawia na umiejętność zachowania ostrożności i wykorzystania strategii.
  • Mecz drużynowy: Jako jeden z najpopularniejszych trybów w oryginalnym Crossfire, mecz drużynowy jest odmianą popularnego trybu wyszukiwania i niszczenia, w którym dwie drużyny po 8 graczy ścigają się, aby wyeliminować wszystkich wrogów lub podłożyć ładunek wybuchowy C4, i osiągnąć zwycięstwo. Gracze znajdą się na mapie Black Widow, gdzie praca zespołowa i znajomość lokacji będą miały zasadnicze znaczenie dla ich sukcesu.
  • Przechwytywanie punktów: przechwytywanie punktów to klasyczny tryb Team Deathmatch z oryginalnego Crossfire. W GR Tower zespoły 8 osób będą ścigać się, aby osiągnąć wymaganą liczbę eliminacji. Przechwytywanie punktów to świetne miejsce dla początkujących do nauki i testowania swoich umiejetności na polu bitwy, wypróbowania nowej broni oraz poznania mapy i układów strategicznych.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *