Otwarta Beta Steep Road to the Olympics już jutro

Newsy
poniedziałek, 27 listopada 2017 353 Wyświetleń 0 Komentarzy
Otwarta Beta Steep Road to the Olympics już jutro

Otwarta Beta Steep Road to the Olympics będzie dostępna od 28 listopada do 4 grudnia. Otwarta Beta będzie dostępna dla wszystkich graczy korzystających z systemu komputerowej rozrywki PlayStation®4 (wraz z opcjami rozszerzonymi dla PS4 Pro), Xbox One (wraz z opcjami rozszerzonymi dla Xbox One X), Uplay PC oraz Steam.

Otwarta Beta będzie zawierać 5 wyzwań dostępnych w Steep Road to the Olympics oraz swobodną jazdę w wybranym rejonie mapy Japonii. Gracze będą mogli rywalizować w dwóch wydarzeniach olimpijskich na mapie Korei Południowej – Downhill i Big Air – oraz zwyciężyć w dwóch wyzwaniach snowboardowych i jednym z wykorzystaniem kombinezonu wingsuit w Japonii.

Pobieranie wstępne Steep Road to the Olympics na systemie rozrywki PlayStation4 oraz Xbox One i Xbox One X ruszy 28 listopada o północy czasu lokalnego, a na Uplay PC o północy czasu paryskiego. Serwery wystartują 28 listopada o godzinie 18:00 (czasu paryskiego).

Gracz, który z końcem Otwartej Bety pozostanie na szczycie tabeli wyników w zjazdach downhill, będzie miał możliwość wygrania biletu na Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018 w Pjongczangu w Korei Południowej. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.