Otwarta beta Sea of Thieves na Xbox One i Windows 10 dostępna w ten weekend.

Newsy
piątek, 09 marca 2018 566 Wyświetleń 0 Komentarzy
Otwarta beta Sea of Thieves na Xbox One i Windows 10 dostępna w ten weekend.

Otwarta beta gry „Sea of Thieves” odbędzie się w dniach 9 marca, od godz. 11:00, do 11 marca, do godz. 11:00, umożliwiając wszystkim graczom bezpłatny dostęp do nadchodzącej premiery na wybranym przez siebie urządzeniu.

W finalnej wersji beta, poza znanym już uczestnikom poprzednich edycji testowych trybem poszukiwania skarbów, graczom zostanie po raz pierwszy udostępniony tryb gry Merchant Alliance, oferując zupełnie nowy styl rozgrywki. Jednocześnie, w becie pojawią się nowe wyzwania w postaci zamieszkanych przez szkielety Fortec, pełnych kuszących skarbów, jak również czających na żeglarzy niebezpieczeństw. W trakcie bety, posiadacze konsol Xbox One X będą mogli również zapoznać się z ulepszeniami gry przygotowanymi w ramach programu Xbox One X Enhanced, w tym doświadczyć natywnej jakości obrazu 4K Ultra HD* na najpotężniejszej konsoli do gier na świecie.

 

Beta dostępna jest bezpłatnie dla wszystkich graczy na konsoli Xbox One i komputerach PC z systemem Windows 10. Aby rozpocząć rozgrywkę należy pobrać pliki z Sklepu na konsoli Xbox One lub w systemie Windows 10. Gra wymaga posiadania konta Xbox Live na obydwu urządzeniach, oraz abonamentu Xbox Live Gold na konsolach Xbox One. Beta nie jest objęta ograniczeniami w publikowaniu własnych materiałów, zatem gracze mogą do woli transmitować rozgrywkę, publikować zdjęcia i nagrania, i dzielić się ujęciami w sieciach społecznościowych.

 

Gra Sea of Thieves” zostanie udostępniona w ramach abonamnetu Xbox Game Pass na równi z ich datą premiery rynkowej, zaplanowanej na 20 marca. Gracze będą mieć wybór pomiędzy zakupem gry na własność, w wersji cyfrowej lub pudełkowej, lub uzyskaniem dostępu do tytułu w ramach atrakcyjnego cenowo miesięcznego abonamentu. W sprzedaży w Polsce dostępne są już zestawy z konsolą Xbox One S 1TB i grą „Sea of Thieves”, zawierające bezprzewodowy kontroler Xbox z technologią Bluetooth i dodatkowy abonament Xbox Live Gold na okres 6 miesięcy. Zestawy dostępne będą w sklepach stacjonarnych i online sieci Media Expert, RTV Euro AGD, Media Markt, Saturn, Komputronik, NeoNet i X-Kom, oraz w Sklepie Microsoft, od 20 marca.

 

https://compass-ssl.xbox.com/assets/37/aa/37aab303-2283-4a67-b8a0-aa824abf6855.jpg?n=X1S-45-1TB_Hero-768_1920x540.jpg

Zestaw zawiera:

  • Konsolę Xbox One S w kolorze białym z dyskiem twardym o pojemności 1 TB i wbudowanym odtwarzaczem Blu-Ray
  • Bezprzewodowy kontroler Xbox w kolorze białym z gniazdem słuchawkowym 3,5 mm oraz technologią Bluetooth
  • Cyfrową edycję gry „Sea of Thieves” w angielskiej wersji językowej
  • Abonament Xbox Live Gold na 6 miesięcy
  • Próbny abonament Xbox Game Pass na 1 miesiąc z dostępem do katalogu ponad 100 pełnych gier cyfrowych Xbox
  • Kabel HDMI

 

Sea of Thieves to przygodowa gra w wielkim otwartym świecie, w której możesz spełnić swoje marzenie i zostać piratem w niebezpiecznym świecie pełnym tajemnic. Zbadaj bezkresne wody oceanu, na których napotkasz okręty dowodzone przez innych graczy – wrogów lub sojuszników. Zbierz załogę i udaj się na wyspy skarbów, staw czoła legendarnym potworom i sprawdź się w epickich bitwach morskich przeciwko innym piratom. Podnieś kotwicę i przygotuj się do walki, żeglugi i zdobywania łupów z klasą za pomocą kontrolera bezprzewodowego Xbox w edycji limitowanej Sea of Thieves. Wpatrz się w mroczną głębię ciemnofioletowej, półprzezroczystej konstrukcji, ze zdobieniami wytrawionymi laserowo i tajemniczą czaszką, która świeci o zachodzie słońca. Korzystaj z niestandardowego mapowania przycisków i podłącz dowolny kompatybilny zestaw słuchawkowy z 3,5-milimetrowym wejściem słuchawkowym stereo. Zastosowana technologia Bluetooth – umożliwia granie, plądrowanie i grabienie na komputerach PC i tabletach z systemem Windows 10.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.