Ostatni sezon The Walking Dead od Telltale może jednak zostać dokończony

Newsy
wtorek, 25 września 2018 566 Wyświetleń 0 Komentarzy
Ostatni sezon The Walking Dead od Telltale może jednak zostać dokończony

Kilka dni temu fani studia Telltale Games zostali niemile zaskoczeni wiadomością o bankructwie studia. Zwolniono większość pracowników, niefortunne wydarzenia postawiły pod znakiem zapytania los The Walking Dead: The Final Season i wiele wskazywało na to, że sezon nie zostanie dokończony. Okazuje się jednak, że nie wszystko jeszcze stracone.
Na oficjalnym twitterowym koncie Telltale Games pojawiła się informacja, że ze studiem skontaktowało się kilku potencjalnych partnerów zainteresowanych pomocą w dokończeniu The Walking Dead: The Final Season. Na razie szefowie firmy nie są w stanie ujawnić żadnych konkretów, ale zapewniają, że robią co mogą, aby epizody 3 i 4 ukazały się w „jakiejś formie”. Ostatnie sformułowanie może oznaczać że wydany zostanie komiks, albo animacja opowiadająca koniec historii ostatniego sezonu żywych trupów.
Pierwszy odcinek The Walking Dead: The Final Season ukazał się w sierpniu tego roku, w wersjach na pecety oraz konsole Xbox One, PlayStation 4 i Nintendo Switch. Natomiast drugi odcinek ma zostać wypuszczony dzisiaj popołudniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *