ONE PUNCH MAN: A HERO NOBODY KNOWS pod koniec lutego

Newsy
czwartek, 30 stycznia 2020 565 Wyświetleń 0 Komentarzy
ONE PUNCH MAN: A HERO NOBODY KNOWS pod koniec lutego

Tytuł ukaże się 28 lutego 2020 na konsole PlayStation®4 oraz Xbox One w podwójnej – japońsko-angielskiej – wersji językowej.

Oto wyłania się nowy bohater…

W świecie pełnym bohaterów brakuje tylko jednego herosa – CIEBIE!

W grze One Punch Man: A Hero Nobody Knows to ty jesteś bohaterem, którego potrzebuje świat! Pod okiem Saitamy, najsilniejszego bohatera we wszechświecie, oraz Genosa, jego wiernego ucznia, zostaniesz poddany najbardziej rygorystycznemu i wymagającemu treningowi, aby stać się super-potężnym bohaterem!

W pierwszej grze osadzonej w świecie One Punch Man stawisz czoła znajomym już bohaterom i złoczyńcom, popracujesz nad technikami walki oraz umiejętnościami, a także zmierzysz z graczami z całego świata, żeby pokazać, kto tu rządzi!

Cechy gry One Punch Man: A Hero Nobody Knows

Pierwsza gra w świecie One Punch Man! Doświadcz świata z One Punch Man w zupełnie inny sposób! Zanurz się w tej bijatyce, pełnej uwielbianych postaci z sezonu pierwszego One Punch Man! Wciel się w swojego ulubionego bohatera – albo stań się nim!
TY jesteś bohaterem! Trenuj pod uważnym okiem Saitamy i Genosa aby stać się jednym z potężniejszych bohaterów w świecie One Punch Man – udowodnij, jaka moc w tobie drzemie, mierząc się i pokonując samego Saitamę!

Dynamiczna walka! Dynamiczne starcia 3×3 z mnóstwem „wydarzeń” w trakcie, takich jak meteoryty, giganci, inni bohaterowie oraz wiele więcej! Przeżyj do momentu, aż przybędą twoi towarzysze i pomogą ci pokonać wrogów!

Zamów grę przed premierą, aby otrzymać cyfrowe bonusy w grze:

  1. Wczesny dostęp do grywalnej postaci Saitamy w innym wydaniu – Saitama w wersji Śpiocha. Przeciwnik wyrwanego ze snu Saitamy w końcu może liczyć na równe szanse w walce i uniknąć nokautu od jednego ciosu.
  2. Elementy do awatara w grze – Maska Saitamy.
  3. Dwa stroje dla postaci: Saitama (Dres) oraz Saitama (Garnitur).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *