OMEN oficjalnym partnerem rozgrywek Rainbow Six Polish Masters 2020

Newsy
czwartek, 21 maja 2020 378 Wyświetleń 0 Komentarzy
OMEN oficjalnym partnerem rozgrywek Rainbow Six Polish Masters 2020

Wraz ze zbliżającym się startem fazy ligowej turnieju Rainbow Six Polish Masters 2020, polski oddział Ubisoftu ogłosił współpracę z marką OMEN, która jest oficjalnym partnerem rozgrywek. Współpraca rozpocznie się wraz z pierwszą kolejką zmagań – 28 maja – i potrwa do 6 września, kiedy to wyłoniony zostanie Mistrz Polski i jednocześnie reprezentant kraju w europejskiej lidze Challenger.

 „Jesteśmy dumni z możliwości współpracy w momencie wejścia rozgrywek Rainbow Six Polish Masters na jeszcze lepszy poziom. Z pewnością będzie to najbardziej ekscytująca edycja turnieju zwłaszcza, że zwycięstwo w nim po raz pierwszy umożliwi najlepszym polskim graczom walkę o imponującą pulę nagród na globalnej arenie. Marka OMEN celebruje kulturę gamingową i swoimi rozwiązaniami wspiera wszystkich, którzy poprzez granie stale się rozwijają. W HP nazywamy to „play to progress”, dzięki urządzeniom z szerokiego portfolio OMEN, dzięki którym każdy może kompleksowo wyposażyć swoje stanowisko, zarówno profesjonalni gracze, jak i Ci poświęcający się grze w domowym zaciszu, mogą skupić się na doskonaleniu swoich umiejętności, mając do dyspozycji sprzęt z najwyższej półki” – powiedziała Katarzyna Dulemba, PS Gaming Marketing, HP Inc Polska.

„Po 3 edycjach turnieju wcześniej znanego jako Masters League, w tym roku udało nam się zbudować nową jakość, dlatego tym bardziej cieszymy się, że na tej nowej drodze towarzyszyć nam będzie marka Omen. Łączy nas wspólne zaangażowanie w rozwój esportu i jesteśmy przekonani, że razem dostarczymy naszej stale rozwijającej się społeczności Siege’a w najlepszym wydaniu” – mówi Kamil Ściana, Brand Manager CEE w Ubisoft.

Jako oficjalny partner, OMEN dostarczy laptopy dla zespołu komentatorskiego oraz analizy w czasie Rainbow Six Polish Masters. Firmy będą prowadziły także wspólne działania komunikacyjne i sprzedażowe związane z polską ligą. Firma od dłuższego czasu przygląda się poczynaniom graczy i wszystkim, zaangażowanym w amatorskie i profesjonalne rozgrywki esportowe. Dzięki temu stale aktualizowana oferta produktów gamingowych jest w stanie zaspokoić rosnące potrzeby. Nowości OMEN to przede wszystkim laptopy, które mocą i możliwościami dorównują komputerom stacjonarnym i mowa tutaj chociażby o wielu dostępnych konfiguracjach 17-calowego OMEN’a 17, z procesorami Intel Core i9 9.gen, kartami graficznymi NVIDIA RTX 20xx i ekranami z odświeżaniem nawet 240Hz. Ofertę OMEN wyróżnia flagowy model marki, dwuekranowy laptop OMEN X 2S, będący odpowiedzią na stale rosnącą popularność platform streamingowych i konieczność stałego podglądu np. na mapę podczas rozgrywki, czy czatu z widzami. Drugi, 6-calowy wyświetlacz umiejscowiony tuż nad klawiaturą powinni docenić komentatorzy rozgrywek Polish Masters, którzy dzięki niemu zyskają szybki podgląd na decydujące momenty rozgrywki.

Rainbow Six® Polish Masters jest bezpośrednią kontynuacją działań e-sportowych polskiego oddziału Ubisoftu w postaci turniejów Masters League, których 3 sezony przeprowadzone były na przestrzeni 2018 i 2019 roku. W tym roku 8 polskich organizacji, w tym m.in. Izako Boars, Avez, PRIDE czy Actina PACT, przez 14 tygodni walczyć będzie o miejsce w wielkim finale. Pula nagród w turnieju to 60.000 złotych, z czego na zwycięski zespół czeka nagroda główna w wysokości 30.000 złotych. Całość zmagań będzie można oglądać po raz pierwszy w telewizji Polsat Games oraz na oficjalnym, polskim kanale Rainbow Six – www.twitch.tv/rainbow6pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *