Dokonaj właściwych wyborów w nowym, interaktywnym zwiastunie Desperados III

Newsy
środa, 03 czerwca 2020 428 Wyświetleń 0 Komentarzy
Dokonaj właściwych wyborów w nowym, interaktywnym zwiastunie Desperados III

W nowym wideo, tak jak w grze Desperados III, wszystko zależy od Twoich decyzji!

 

Desperados III to przede wszystkim wybory – to od ciebie zależy w jaki sposób przejdziesz dany scenariusz. Trzech strażników zabezpiecza miejsce, do którego musisz wejść: możesz spróbować odwrócić ich uwagę i po cichu wyeliminować jednego po drugim – lub po prostu wkroczyć na plac boju z uśmiechem na ustach, strzelając z broni palnej. Opcja agresywna wydaje się szybsza, ale może też spowodować więcej problemów, takich jak posiłki wkraczające na teren misji i alarmujące wszystkich pozostałych znajdujących się w pobliżu wrogów…

Nie jesteś pewien czy dasz radę Desperados III? Darmowa wersja demonstracyjna (na PC) z jedną misją jest już dostępna na GOG.com. Sprawdź ją w akcji i przekonaj się, że Desperados III stanie się twoją ulubioną grą tego lata, kiedy trafi 16 czerwca do sprzedaży!

Jeśli interesują cię natomiast szczegóły powstawania Desperados III oraz odpowiedzialni za to ludzie, odpal koniecznie serię dzienników developera, firmy Mimimi Games, gdzie członkowie zespołu opowiadają o tym jak dobrze się bawili tworząc ten tytuł i jakie wyzwania stanęły na ich drodze. Oto lista opublikowanych dotychczas odcinków (ukazują się co środę):

– odcinek pierwszy: https://youtu.be/iWPETCElNQU
– odcinek drugi: https://youtu.be/iCFX1XbqRQM
– odcinek trzeci: https://youtu.be/yyCvxz_lcRY
– odcinek czwarty: https://youtu.be/aXyi0Zjm56M
– odcinek piąty: https://youtu.be/U3ezFpTaP4Y
– odcinek szósty: https://youtu.be/XKZU3H22ul4

Desperados III pojawi się na konsolach PlayStation 4 i Xbox One, a także na komputerach klasy PC, już 16 czerwca tego roku w polskiej wersji językowej (napisy).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *