Oficjalny zwiastun drugiego sezonu serialu „The Rain”

Newsy
czwartek, 18 kwietnia 2019 745 Wyświetleń 0 Komentarzy
Oficjalny zwiastun drugiego sezonu serialu „The Rain”

Netflix udostępnił dziś oficjalny zwiastun drugiego sezonu serialu The Rain, który zadebiutuje w ofercie już 17 maja 2019r.

Przetrwać możesz tylko w grupie. Serial oryginalny Netflix „The Rain” powraca z drugim sezonem już 17 maja 2019r. Na ekranie: Alba August, Lucas Lynggaard Tønnesen i Mikkel Følsgaard..

Kelly Luegenbiehl, Wiceprezydent ds Międzynarodowych Produkcji Oryginalnych Netflix, powiedział:

„Jesteśmy bardzo podekscytowani faktem, że wraz z utalentowaną obsadą i naszą wspaniałą ekipą rozpoczynamy pracę nad kolejnym sezonem. The Rain opowiada bliską ludziom historię, której istota sięga do uniwersalnych motywów, z którymi każdy z nas może się utożsamiać. Fakt, że pierwszy sezon dotarł do publiczności na całym świecie, to kolejny dowód na to, że dobre historie są w stanie przekraczać wszelkie granice”.

Jannik Tai Mosholt, główny scenarzysta i współtwórca The Rain powiedział:

„Niezmiernie cieszymy się z sukcesu naszej produkcji i niezwykle pozytywnego odbioru ze strony publiczności. Jesteśmy podekscytowani możliwością stworzenia kolejnego sezonu. Wciąż mamy wiele do powiedzenia na temat bohaterów i świata The Rain i nie możemy się doczekać, aż wszyscy będą mogli to zobaczyć”.

Twórcami serialu „The Rain” są Jannik Tai Mosholt („Rząd”, „Rita”, „Bedrag”), Esben Toft Jacobsen („Wielki niedźwiedź”, „Daleko daleko”) i Christian Potalivo („Dicte”, „Nowi lokatorzy”, „Lang historie kort”). W rolach głównych występują Alba August („Förtroligheten”, „Jordskott” i „Unga Astrid”), Mikkel Boe Følsgaard („Kochanek królowej”, „Scheda”), Lucas Lynggaard Tønnesen („Tidsrejsen”, „Kobieta w klatce”), Lars Simonsen („Most nad Sundem”, „Braterstwo”), Iben Hjejle („Dicte”, „Przeboje i podboje”), Angela Bundalovic („Zakochani widzą słonie”, „Gwałt”), Sonny Lindberg („Scheda”, „Anti”), Jessica Dinnage („Winni”, „Mistrz”), Lukas Løkken („En-To-Tre-Nu!”) oraz Johannes Kuhnke („Turysta”).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.