OFICJALNA PREMIERA VALORANT, GRA DOSTĘPNA DLA WSZYSTKICH OD 2 CZERWCA

Newsy
piątek, 22 maja 2020 597 Wyświetleń 0 Komentarzy
OFICJALNA PREMIERA  VALORANT, GRA DOSTĘPNA DLA WSZYSTKICH OD 2 CZERWCA

VALORANT, zadebiutuje już 2 czerwca 2020 r. w większości regionów na świecie. Wcześniej, czyli 28 maja, zakończy się niezwykle popularna zamknięta beta, tak by zespół Riot Games odpowiedzialny za VALORANT mógł przygotować się na globalną premierę, zresetować konta graczy i zaktualizować grę. By zachować równe szanse, każdy gracz rozpocznie rozgrywkę z zerowym dorobkiem, jednak fani, którzy dokonali zakupów w grze podczas bety mogą liczyć na specjalne rabaty w pełnej wersji.

Naszym celem było jak najszybsze udostępnienie VALORANT w jak największej liczbie regionów, dlatego jesteśmy podekscytowani, że nastąpi to już 2 czerwca — stwierdziła Anna Donlon, producentka wykonawcza VALORANT w Riot Games. — Nasz zespół jest gotowy, by wspierać społeczność VALORANT przez całe dekady. To zaledwie początek naszej wspólnej podróży.

Potwierdzeniem tych słów będzie udostępnienie przez zespół VALORANT nowej zawartości, trybu gry, nowego agenta, a także mapy niedługo po premierze. Wsparcie oznacza również realizację krótkoterminowych planów, czyli uruchomienie nowych serwerów, które poprawią jakość rozgrywki szybko rosnącej bazy graczy. Nowe serwery zostaną uruchomione między innymi w Atlancie, Dallas, Londynie, Madrycie oraz w Warszawie. Wcześniej Riot  z powodzeniem udostępnił zamkniętą betę VALORANT w różnych regionach na całym świecie, pomimo niespodziewanych wyzwań wynikających z pandemii COVID-19.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *