Odświeżone wersje wszystkich części Myst trafią do sprzedaży w tym roku

Newsy
poniedziałek, 19 marca 2018 517 Wyświetleń 0 Komentarzy
Odświeżone wersje wszystkich części Myst trafią do sprzedaży w tym roku

Studio Cyan ogłosiło właśnie, że odzyskało prawa do wydania wszystkich gier z przygodowej serii Myst. Dzięki temu jeszcze w tym roku pojawią się one w sprzedaży w odświeżonych i poprawionych wersjach, w pełni współpracujących z systemem Windows 10. Publikacja tytułów będzie towarzyszyć obchodom dwudziestej piątej rocznicy istnienia cyklu.
Legendarny przygodówkowy cykl Myst obchodzi w tym roku dwudzieste piąte urodziny. Na oficjalnej stronie serii pojawił się właśnie komunikat zapowiadający nowe atrakcje dla jej wiernych fanów. Autorami wpisu są deweloperzy z amerykańskiego studia Cyan, które od samych początków nieprzerwanie rozwija i wspiera markę. Twórcy potwierdzili, że dzięki pozyskaniu funduszy oraz po trudnych negocjacjach z wieloma partnerami, udało im się wreszcie pozyskać prawa do wydania wszystkich części Myst. Gry mają jeszcze w tym roku trafić do dystrybucji cyfrowej na PC. Będą one dostępne w zupełnie odświeżonych wersjach, oferujących wsparcie dla systemu Windows 10 oraz dodatkowe poprawki, których natura pozostaje jednak tajemnicą.
Produkcje spod szyldu Myst to klasyczne przygodówki nastawione na skomplikowane zagadki logiczne, w których akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *