Odnajdź się na T-Mobile Warsaw Games Week

Gry
środa, 12 października 2016 886 Wyświetleń 0 Komentarzy
Odnajdź się na T-Mobile Warsaw Games Week

Sprawdź jak w dniach 13 – 16 października dojechać do EXPO XXI na T-Mobile Warsaw Games Week i na co powinieneś się przygotować na miejscu. Oto kompendium najważniejszych informacji!

 

Targi T-Mobile WGW rozpoczynają się już w czwartek i potrwają do niedzieli. Odbędą się na 3 halach w EXPO XXI w Warszawie, przy ul. Prądzyńskiego 12/14. Bilety w przedsprzedaży dostępne są na stronie www.ebilet.pl. Wejściówki będą również do kupienia na miejscu w trakcie trwania wydarzenia. Będą jednak sprzedawane w miarę wolnych miejsc na targach.

Godziny otwarcia imprezy wyglądają następująco:

Czwartek: 14:00 – 20:00 (dla osób z biletem „Early Access” 10:00 – 20:00)

Piątek: 9:00 – 19:00

Sobota: 9:00 – 19:00

Niedziela: 9:00 – 17:00

 

Krok 1 – dojedź

 

Jeżeli chcecie odwiedzić T-Mobile Warsaw Games Week warto wiedzieć jak najszybciej dotrzeć na targi. Na ulicę Ignacego Prądzyńskiego 12/14 najlepiej jest dojechać autobusem lub tramwajem. Jeżeli zdecydujecie się na pierwszą opcję, polecamy linie: 105, 136, 154, 155, 167, 178, 184, 186, 414, 523. Przystanek docelowy to PKP Kasprzaka. Aby sprawdzić aktualny rozkład jazdy autobusów odwiedźcie stronę ztm.waw.pl. Tam też znajdziecie rozkład jazdy tramwajów. Osobom korzystającym z tego środka lokomocji polecamy dojazd do Ronda ONZ lub przystanku Karolkowa a stamtąd złapanie jednego z autobusów jadących w stronę ulicy Prądzyńskiego (informacja o autobusach powyżej) i wysiadkę na przystanku PKP Kasprzaka. Poruszając się metrem należy wysiąść na przystanku Centrum, Świętokrzyska lub Politechnika a następnie przesiąść się w autobus numer 105 (przystanek Centrum), 178 (przystanek Świętokrzyska), 167 (przystanek Politechnika). Przystanek docelowy to PKP Kasprzaka. Natomiast odwiedzającym Warszawę pociągiem polecamy dojazd do stacji Warszawa Zachodnia.

Na osoby, które przyjadą na T-Mobile Warsaw Games Week samochodem, czeka 1500 miejsc parkingowych. Miejsca wystarczy więc dla każdego. Koszt pierwszej godziny to 8 zł, za kolejne będzie trzeba zapłacić 6 zł.

Krok 1 – wejdź na teren targów

Wejście na T-Mobile Warsaw Games Week będzie możliwe przez główną bramę od strony ul. Prądzyńskiego. Wszystkie osoby będą wpuszczane na podstawie wydrukowanej lub elektronicznej wersji biletu. Pamiętajcie, że gwarancję wejścia na teren targów mają jedynie te osoby, które kupiły bilety w przedsprzedaży. Bilety w kasach przed imprezą będą sprzedawane w miarę wolnych miejsc. Co ważne – bilety czwartkowe dostępne są jedynie w przedsprzedaży a wszystkie wejściówki upoważniają do jednorazowego wstępu na teren imprezy. Osoby, które zamierzają wejść na teren targów na podstawie biletów rodzinnych oraz grupowych zobowiązane są do równoczesnego stawienia się na terenie wydarzenia (obowiązuje jeden wspólny bilet dla całej grupy).

Osoby odwiedzające T-Mobile Warsaw Games Week, które do 13.10.2016 r. nie ukończyły 13 lat, mogą wejść na teren imprezy tylko z pełnoletnim opiekunem. Niepełnoletni powyżej 13 roku życia powinni posiadać przy sobie dokument tożsamości (np. legitymację szkolną). Pamiętajcie też, że organizator może odmówić wstępu na teren targów osobom posiadającym plastikowe, szklane lub metalowe pojemniki lub puszki. Szczegóły regulaminu imprezy znajdziecie na stronie: www.warsawgamesweek.pl.

Krok 3 – ciesz się Wielkim Świętem Graczy!

Na imprezie pojawią się m.in. takie firmy jak: Cenega, PlayStation, XBOX, Ubisoft, Techland, CI Games, CD Projekt RED, T-Mobile, Media Markt, Saturn, Red Bull i wiele innych. Odwiedzający ich stoiska będą mogli zagrać przedpremierowo w jedne z najbardziej oczekiwanych tytułów tego i następnego roku, wygrać ciekawe nagrody i wziąć udział w spotkaniach z twórcami gier.

Zobacz co się działo rok temu!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.