Odkryj raj w grze The Sims 4 Wyspiarskie życie – już dostępnej na PC

Newsy
piątek, 21 czerwca 2019 714 Wyświetleń 0 Komentarzy
Odkryj raj w grze The Sims 4 Wyspiarskie życie – już dostępnej na PC

Tropikalny świat Sulani zachęca graczy do stworzenia własnego raju. Dodatek* The Sims™ 4 Wyspiarskie życie jest już dostępny na PC w polskiej wersji językowej. Simowie mogą teraz zaznać słońca i wyspiarskiego życia, ciesząc się wyjątkową kulturą i sportami wodnymi… i narażając się na okazjonalne poparzenia słoneczne.

Dodatek zaprasza Simów na dziewiczy archipelag Sulani, gdzie słońce świeci wyjątkowo intensywnie, a noce są przyjemnie orzeźwiające. Po raz pierwszy w historii Simowie mogą wykorzystać wszystko to, co archipelag i otaczająca go krystaliczna woda mają do zaoferowania. Buduj ogromne zamki na piasku, szalej na skuterze wodnym w towarzystwie skorych do zabawy delfinów lub podziwiaj otoczenie z pokładu rozmaitych jednostek pływających. Piękne widoki i kojący spokój czekają zarówno na powierzchni wody, jak i pod nią – pomijając pojawiające się czasami fale, wywoływane uderzeniami syreniego ogona.

Jeśli Twoim Simom znudzi się relaks na plaży, na archipelagu nie brakuje pracy! Czekają tam na nich nowe, fantastyczne ścieżki kariery! Mogą pracować w wodzie, łowiąc ryby lub nurkując, czuwać na plażach w charakterze ratownika bądź dbać o ich czystość, wcielając się w ekologa. Troska Simów o środowisko przekłada się na piękno otaczającej ich natury i bujność roślin.

Sulani to nie tylko plażowe atrakcje i atrakcyjna praca, ale też fascynująca wyspiarska kultura. Simowie mogą doświadczyć lokalnego folkloru, spróbować tropikalnych przysmaków i poznawać przodków. Simowie mogą wczuć się w styl Sulani, dekorując sielskie oazy lub relaksując się w tropikalnych strojach w barze „Tiki”. Nieważne, co wybierzesz – liczy się wyspiarskie życie.

Dodatek The Sims™ 4 Wyspiarskie życie otrzymał klasyfikację PEGI 12 i jest już dostępny w polskiej wersji językowej na PC. Dodatek The Sims™ 4 Wyspiarskie życie będzie dostępny na konsole od 16 lipca.

Chcesz wiedzieć więcej o wyspiarskim życiu Sulani? Odwiedź oficjalną stronę lub włącz się do dyskusji na Twitterze, Instagramie czy Facebooku. Nie przegap oficjalnego wideo i sprawdź najnowszą dostępną zawartość tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *