Nowy zwiastun Returnal już dostępny!

Newsy
środa, 17 marca 2021 290 Wyświetleń 0 Komentarzy
Nowy zwiastun Returnal już dostępny!

Sony Interactive Entertainment prezentuje zwiastun fabularny gry Returnal, który rzuca nowe światło na wybrane fragmenty fabuły nadchodzącej gry studia Housemarque. Ten wyjątkowy tytuł na konsolę PlayStation 5 łączy w sobie trzymającą w napięciu akcję, elementy roguelike i filmową fabułę, tworząc mroczny thriller akcji w klimacie sci-fi.

Opowiadanie historii to nowa, ważna cecha gier Housemarque, a głównym celem w Returnal jest przedstawienie tajemniczej, wielowarstwowej i wciągającej fabuły, która podobnie jak sama rozgrywka, jest czymś, co odkrywasz, powtarzasz i wyciągasz wnioski z każdej nieudanej próby pokonania przeciwników.

Kierunek narracyjny i filozofia opowiadania historii w Returnal zakłada, że fabuła nie powinna zdominować rozgrywki. Zamiast tego powinna ją racjonalizować, pogłębiać i łączyć się z nią. W poprzednich materiałach przedstawiony został system walki w grze, dlatego debiutujący dzisiaj zwiastun rzuca więcej światła na niektóre tajemnice Returnal i wyzwania, przed którymi stoi główna bohaterka gry, Selene.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *