Nowy zwiastun „OUTRIDERS” polskiego studia People Can Fly prezentuje główne cechy gry

Newsy
piątek, 19 marca 2021 298 Wyświetleń 0 Komentarzy
Nowy zwiastun „OUTRIDERS” polskiego studia People Can Fly prezentuje główne cechy gry

 

Udana premiera wersji demonstracyjnej w pierwszym tygodniu przyciągnęła ponad 2 miliony graczy. Pozwoliła lepiej przyjrzeć się kampanii OUTRIDERS osadzonej w mrocznym uniwersum science fiction, emocjonującej walce, potężnym łupom oraz złożonemu systemowi RPG. Najnowszy zwiastun „Podstawy Outriders” przestawi jeszcze więcej informacji na temat tego, co czeka graczy podczas podróży po Enoch.

Demo to jedynie początek. Gra OUTRIDERS zapewni ponad 30 godzin rozgrywki na dzikiej i wrogiej planecie. W tym czasie odkryjesz tajemnicę stojącą za sygnałem nadawanym z nieznanego miejsca i osiągniesz potęgę, o jakiej nikomu się nie śniło. Zbieraj brutalną i dziwaczną broń oraz wyposażenie, personalizuj sprzęt przy użyciu szerokiego wachlarza modyfikacji i wykorzystaj elastyczny system konfigurowania postaci, by stworzyć własny, unikalny styl gry. Po premierze OUTRIDERS 1 kwietnia wcielisz się w rolę półboga pola walki oraz ostatnią nadzieję ludzkości.

Widzowie mogą również nacieszyć oczy nowym zwiastunem filmowym z gry OUTRIDERS, zatytułowanym „Doceń swoją moc”, który pozwala lepiej przyjrzeć się dzikiej i wrogiej planecie Enoch.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *