NOWY TRYB SZKOLENIOWY W FOR HONOR

Newsy
sobota, 21 kwietnia 2018 853 Wyświetleń 0 Komentarzy
NOWY TRYB SZKOLENIOWY W FOR HONOR

W ramach bezpłatnej aktualizacji For Honor, od 19 kwietnia na konsolach i PC pojawł się zupełnie nowy tryb szkoleniowy. Nowe opcje szkoleniowe pozwolą początkującym i doświadczonym graczom doszlifować umiejętności i piąć się w górę hierarchii od ucznia po mistrza.

 

Próby ucznia i próby wojownika są idealne dla nowych graczy, którzy chcą się zapoznać ze sterowaniem, poznać podstawy i bardziej zaawansowane techniki, zanim wejdą na pole bitwy. System oceniania da graczom okazję do ponawiania ćwiczeń i sprawdzania postępów. Arena szkoleniowa da bardziej zaawansowanym graczom okazję doszlifowania umiejętności w sztuce bitwy i spersonalizowania treningów poprzez ćwiczenia z konkretnymi bohaterami lub zestawami ciosów. Aktualizacja ta wprowadzi też materiały szkoleniowe, bibliotekę samouczków w grze. Gracze znajdą tam filmy na temat trybów gry, wojny frakcji, a także krótkie informacje o cechach gry.

 

Te zupełnie nowe opcje szkoleniowe są częścią 5. sezonu For Honor, Age of Wolves, który świętuje pierwszą rocznicę gry i wprowadza duże ulepszenia rozgrywki, w tym implementuje dedykowane serwery, zarówno na konsolach i PC. Wprowadza też zmiany do kilku bohaterów. Premiera zupełnie nowego trybu szkoleniowego jest częścią ciągłego rozwoju For Honor od czasu premiery. Zespół For Honor wciąż ciężko pracuje, aby uczynić grę bardziej przystępną i ciekawą dla wszystkich graczy. Jak dotąd dodano pięć sezonów, trzy różne wydarzenia w grze, dwa bezpłatne weekendy oraz ponad 5 tysięcy elementów nowej zawartości.

 

Gracze, którzy chcą natychmiast ruszyć do walki, mogą zakupić For Honor Starter Edition na PC, dostępną cyfrowo w cenie 14,99 $, zawierającą wszystkich trzech bohaterów-weteranów, a także trzech w pełni grywalnych bohaterów frakcji i pozostałych bohaterów do odblokowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.