Nowe tytuły dołączają do kolekcji PlayStation Hits!

Bez kategorii
poniedziałek, 30 września 2019 261 Wyświetleń 0 Komentarzy
Nowe tytuły dołączają do kolekcji PlayStation Hits!

Mamy przyjemność poinformować o kolejnych wyjątkowych tytułach, które poszerzają listę PlayStation Hits. Do kolekcji dołączają God of War, czyli najnowsze przygody słynnego Spartiaty, Gran Turismo Sport z największą dawką motoryzacyjnych przeżyć oraz przygody dwóch nieustraszonych poszukiwaczek przygód w Uncharted: Zaginione Dziedzictwo. Oferta będzie dostępna już od 4 października 2019 r. w PlayStation™Store i u wybranych partnerów handlowych. Tym samym w katalogu PS HITS będzie już ponad 40 gier, każdy tytuł w rewelacyjnej cenie 79 zł (cena z PS Store).

God of War

Najnowsza część God of War opowiada historię Kratosa, który po zemszczeniu się na bogach Olimpu zamieszkał w pełnym niebezpieczeństw świecie nordyckich bóstw, gdzie próbuje wychować syna Atreusa i zmierzyć się ze swoim mrocznym dziedzictwem. Gra charakteryzuje się angażującą historią, widowiskowymi walkami oraz bogatym światem inspirowanym nordycką mitologią.

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo

To gra o poszukiwaniu skarbów i przygód, w której tym razem gracze nie wcielają się w znanego i lubianego Nathan’aDrake’a, a zagrają dwójką bohaterek, które pojawiły się już w poprzednich częściach serii – Chloe Frazer i Nadine Ross. Panie razem wyruszą w głąb Indii by odzyskać cenny artefakt i chronić go przed wpadnięciem w łapy handlarzy bronią. Jak zwykle w przypadku serii Uncharted na graczy czeka niesamowita, filmowa przygoda i obłędna grafika. Choć gra pierwotnie planowana była jako dodatek do 4 części serii, to finalnie okazała się na tyle duża, że została samodzielną produkcją.

Gran Turismo Sport

Gran Turismo Sport łączy w sobie sztukę i technologię na najwyższym poziomie, oddając prawdziwe emocje z jazdy dzięki rozdzielczości 4K, 60fps, HDR i Wide Colour. Polyphony Digital nie tylko zmieniło gatunek gier wyścigowych jeśli chodzi o grafikę, ale również Gran Turismo Sport jest wyposażone w najnowszą symulację fizyki pojazdu, która integruje wiedzę zdobytą zarówno w prawdziwym życiu, jak i w świecie wirtualnym, zacierając granicę między nimi i dając niezapomniane wrażenia z jazdy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *