Nowe seriale w ofercie Netflix Polska – „Znaki”, „Outer Banks” i „Projekt Niewinność”

Newsy
środa, 15 kwietnia 2020 912 Wyświetleń 0 Komentarzy
Nowe seriale w ofercie Netflix Polska – „Znaki”, „Outer Banks” i „Projekt Niewinność”

Oferta Netflix Polska powiększyła się dziś także o 3 nowe seriale, w tym jedną polską produkcję, serial „Znaki”.

„Outer Banks” to opowieść o dorastaniu, której bohaterami są „Płotki” — zżyci ze sobą nastolatkowie mieszkający na wyspach Outer Banks w Karolinie Północnej. Gdy szalejący huragan odcina im dopływ prądu, przyjaciele muszą stawić czoła serii dziwnych zdarzeń i podjąć decyzje, które wpłyną na całe ich życie. Poszukiwania zaginionego ojca przywódcy grupy, zakazane miłości, zagadka ukrytego skarbu oraz przybierający na sile konflikt między Płotkami i ich rywalami zmienia zwykłe lato w niezapomniany czas pełen tajemnic i przygód.

Znaki” to serial kryminalny, którego akcja rozgrywa się w malowniczych plenerach Gór Sowich. W miasteczku Sowie Doły ginie studentka. Tajemniczą i okrutną egzekucją żyją media w całej Polsce. Śledztwo podąża w wielu kierunkach, jednak sprawa nie zostaje rozwiązana. Po latach, w tej samej miejscowości, dochodzi do kolejnej zbrodni. Śledztwo prowadzi komisarz Trela, który, by dotrzeć do prawdy, musi przełamać zmowę milczenia panującą w miasteczku.

The Innocence Files / Projekt Niewinność

Projekt Niewinność ujawnia pomyłki i nieuczciwość w serii błędnych wyroków, odkrywając krzywdy wyrządzone ofiarom i oskarżonym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *