Nowe laptopy z rodziny ASUS ROG Zephyrus dostępne w Polsce!

Newsy
poniedziałek, 13 lipca 2020 438 Wyświetleń 0 Komentarzy
Nowe laptopy z rodziny ASUS ROG Zephyrus dostępne w Polsce!
Do rodziny smukłych i niezwykle wydajnych gamingowych laptopów ASUS ROG Zephyrus dołączyło dziś dwóch nowych członków – najwydajniejszy na świecie 14-calowy laptop Zephyrus G14 z rozwiązaniem AniMe Matrix, a także rewolucyjny Zephyrus Duo 15 wyposażony w dwa ekrany.
Zephyrus G14 AniMe Matrix to doceniona już konstrukcja, która od teraz jest także dostępna w wersji umożliwiającej innowacyjną personalizację. AniMe Matrix to matryca wykorzystująca aż 1215 diod mini LED ukrytych pod subtelnymi perforacjami na pokrywie laptopa, które emitują białe światło z 256 poziomami regulacji jasności. Użytkownicy mogą importować animowane obrazy GIF i inne grafiki, tworzyć spersonalizowane animacje klatka po klatce, a także wpisywać wiadomości tekstowe z użyciem różnych czcionek. Wizualizacje reagują także na muzykę i inne pliki audio.
Zephyrus G14 AniMe Matrix jest dostępny w sprzedaży w Polsce w sugerowanej cenie detalicznej od 6 899 zł.
Zephyrus Duo 15 to z kolei rewolucyjny i futurystyczny laptop gamingowy, który oferuje dwa ekrany w ultrasmukłej obudowie, udostępniając całkiem nowy poziom wszechstronności w segmencie laptopów gamingowych klasy premium. Po otwarciu laptopa dodatkowy ekran ScreenPad Plus jest podnoszony pod kątem 13° dla zagwarantowania komfortu podczas oglądania i korzystania z ekranu dotykowego. 14,1-calowa matryca zintegrowana w laptopie ROG Zephyrus Duo 15 to największy dodatkowy wyświetlacz, jaki kiedykolwiek został zamontowany w laptopie gamingowym oferowanym w masowej produkcji. Więcej informacji znajduję się tutaj.
Zephyrus Duo 15 jest od dziś dostępny w sprzedaży w Polsce w sugerowanej cenie detalicznej od 13 899 zł.
Ponadto warto wspomnieć, że przy zakupie Zephyrus Duo 15 otrzymujemy w zestawie grę Dying Light oraz przedpremierowo otrzymamy jej kontynuację, Dying Light 2, która została zoptymalizowana pod kątem wykorzystania w grze drugiego ekranu najnowszego gamingowego laptopa ROG.
To jednak nie koniec dobrych wieści związanych z grami. W ramach promocji firmy AMD, przy zakupie laptopów wyposażonych w procesory AMD Ryzen 7 oraz Ryzen 9, a więc także przy zakupie Zephyrusa G14, użytkownicy otrzymają grę Assassin’s Creed Valhalla.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *