Nowa Gra Plus w Days Gone dostępna od 13 września!

Newsy
czwartek, 05 września 2019 707 Wyświetleń 0 Komentarzy
Nowa Gra Plus w Days Gone dostępna od 13 września!

Już od 13 września dla wszystkich posiadaczy Days Gone dostępna będzie funkcja Nowej Gry Plus (New Game Plus mode). Wszyscy gracze będą mogli ponownie przeżyć epicką podróż w świecie Days Gone, tym razem będąc w posiadaniu wcześniej zdobytej broni, ulepszeń motocykla, wzmacniaczy NERO, umiejętności, przepisów kulinarnych, zaufania obozowiska, a także kredytów, przedmiotów kolekcjonerskich i trofeów postępu odblokowanych od samego początku.

Nowa gra Plus może być uruchomiona na poziomie wszystkich zapisów gry, w której fabuła „I’m Never Giving Up” została ukończona. Gracze będą mogli grać w NG+ na każdym poziomie trudności: Łatwy, Normalny, Trudny, Survival lub spróbować swoich sił w jednym z dwóch nowych poziomów: Hard II i Survival II. Nowe tryby trudności nie są przeznaczone tylko dla NG+ i mogą być ogrywane również przez graczy, którzy dopiero zaczęli swoją przygodę z Days Gone.

Umiejętności zdobyte w trakcie kończenia wyzwań mogą być wykorzystywane w wątku fabularnym. Wszystkim graczom, którzy nie mieli okazji spróbować swoich sił w wyzwaniach, zalecamy przejście ich na poziomie złotym, aby zmaksymalizować swoje atuty w grze przed premierą NG+.

Dodatkowo, każdy z graczy będzie miał możliwość zdobycia kilku nowych trofeów w trybach NG+, Hard II i Survival II. W tym jeden związany z tajemniczą bronią od agenta, działającego w cieniu.

Jest to doskonała okazja, aby wrócić na północny zachód Pacyfiku i odtworzyć swoje ulubione spotkania z hordami, stworzyć zasadzki na obozy, a także oczyścić strefy skażenia z rozszerzonym arsenałem.

O Days Gone:

W Days Gone gracze wcielają się w byłego członka gangu motocyklowego, Deacona St. Johna – włóczęgę i łowcę nagród. W świecie zniszczonym przez światową pandemię, główny bohater porzuca „bezpieczne” obozowiska tych, którym udało się przeżyć, i wyrusza szukać szczęścia na zniszczonych, opustoszałych drogach Oregonu. Tłem Days Gone są wulkaniczne i zniszczone tereny Północno-Zachodniego Wybrzeża USA, gdzie na graczy czeka świat opanowany przez zdegenerowanych ludzi, znanych jako Świrusy. Opustoszałe tereny będą prawdziwą areną walk o zapasy, zaopatrzenie, a przede wszystkim o powód, by dalej żyć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *