Nowa data premiery Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2

Newsy
środa, 16 października 2019 677 Wyświetleń 0 Komentarzy
Nowa data premiery Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2

Paradox Interactive i Hardsuit Labs poinformowały dziś, że Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 nie ukaże się, jak pierwotnie planowano, w pierwszym kwartale przyszłego roku, ale w późniejszym okresie 2020.

W ciągu ostatnich miesięcy zarówno Paradox Interactive, jak i Hardsuit Labs nabrały pewności, że premiera w pierwszych miesiącach 2020 roku mogłaby oznaczać nieprzygotowanie gry zgodnej z wizją twórców i wydawcy. Obie firmy podjęły więc decyzję o przesunięciu premiery, aby zapewnić jak najlepszą jakość płynących z zabawy wrażeń. Więcej informacji na temat tej trudnej decyzji w liście do społeczności od Briana Mitsody, Narrative Leada projektu.

Podczas odbywającego się już w ten weekend w Berlinie PDXCONu, Hardsuit Labs i Paradox ujawnią więcej szczegółów na temat powstawania Bloodlines 2 i planów związanych z grą. Fani, którzy chcą dowiedzieć się więcej, mogą oglądać rozmowy i panele na kanale Paradoxu na Twitchu przez cały czas trwania imprezy na oficjalnym kanale Twitch.

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 pojawi się na konsolach i komputerach klasy PC w przyszłym roku. Więcej informacji na oficjalnej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *