Nie będzie 2. sezonu serialu „Daybreak” – Netflix anuluje serial po pierwszym sezonie

Newsy
wtorek, 17 grudnia 2019 1684 Wyświetleń 0 Komentarzy
Nie będzie 2. sezonu serialu „Daybreak” – Netflix anuluje serial po pierwszym sezonie

Serwis deadline.com informuje, iż Netflix anulował produkcję 2. sezonu serialu Daybreak (2018), którego 1. sezon zadebiutował w ofercie 24 października 2019r.

Serial Daybreak (2018) dołączył tym samym do listy Netflixowych seriali anulowanych zaraz po premierze pierwszego sezonu.

O serialu Daybreak 

W tym post-apokaliptycznym, przekraczającym granice gatunków serialu, kalifornijskie miasteczko Glendale zamieszkują grasujące w okolicy gangi osiłków, grupy gamerów, członkowie Klubu 4-H i inne przerażające plemiona, które walczą o przetrwanie u progu katastrofy nuklearnej (i to w dniu wielkiej imprezy…ups). DAYBREAK to opowieść o losach eklektycznej grupy ocalonych w tej dziwnej, zdradzieckiej rzeczywistości. Serial to po części saga o samurajach, po części opowieść o dojrzewaniu, z domieszką Battle Royale. DAYBREAK to serial dla Generacji A (A jak Apokalipsa! Kumasz?) przeznaczony dla widzów pełnoletnich.

Jak to jest żyć w czasach apokalipsy? Niespodzianki na każdym kroku. Wybierz sobie plemię, chwyć miecz i przygotuj się do walki z żywymi trupami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *