Netflix zaprasza na SUMMER CAMP – wyjątkowe spotkanie z okazji premiery serialu „W głębi lasu”

Newsy
piątek, 05 czerwca 2020 481 Wyświetleń 0 Komentarzy
Netflix zaprasza na SUMMER CAMP – wyjątkowe spotkanie z okazji premiery serialu „W głębi lasu”

Z okazji premiery polskiego serialu oryginalnego W głębi lasu Netflix zaprasza na SUMMER CAMP – specjalne wydarzenie na żywo z udziałem Harlana Cobena.

Spotkanie odbędzie się 11 czerwca o godz. 19:00 i będzie transmitowane w mediach społecznościowych Netflix.

Przedpremierowy pokaz scen z serialu oraz materiałów zza kulis komentowanych przez aktorów i twórców to tylko część atrakcji przygotowanych dla fanów, oczekujących na premierę polskiej produkcji. Każdy uczestnik będzie miał także możliwość zadania pytania Harlanowi Cobenowi – wystarczy wpisać je w komentarzu pod wydarzeniem live. Spotkanie poprowadzi Katarzyna Borowiecka. Transmisja będzie dostępna TUTAJ

Wśród gości specjalnych znajdą się: Agnieszka GrochowskaGrzegorz DamięckiWiktoria FilusHubert MiłkowskiLeszek Dawid i Bartosz Konopka.

Wszystkie odcinki serialu W głębi lasu będzie można obejrzeć na Netflix już 12 czerwca 2020r.

O serialu
W głębi lasu obejmuje dwa wymiary czasowe: rok 1994 oraz 2019. Opowieść w zaskakujący sposób przedstawia losy warszawskiego prokuratora, Pawła Kopińskiego, który mimo upływu lat nie potrafi otrząsnąć się po stracie ukochanej siostry, zaginionej w niewyjaśnionych okolicznościach podczas obozu letniego. Niespodziewane odnalezienie ciała, którego śmierć zdaje się być powiązana ze zniknięciem dziewczyny, może w końcu doprowadzić do przełomu w śledztwie. Policja podejrzewa, że ofiarą jest chłopiec, który zniknął bez śladu wraz z siostrą Pawła 25 lat temu. Nadzieję na rozwiązanie sprawy przyćmiewają jednak głęboko skrywane rodzinne tajemnice, których wyjście na jaw może sprawić, że wszystko, co Paweł przez lata budował legnie w gruzach.

W rolach głównych występują Grzegorz Damięcki i Hubert Miłkowski (jako Paweł Kopiński) oraz Agnieszka Grochowska i Wiktoria Filus (jako Laura Goldsztajn). Wśród obsady serialu znajdują się również: Jacek Koman, Ewa Skibińska, Adam Ferency, Arkadiusz Jakubik, Magdalena Czerwińska, Przemysław Bluszcz, Dorota Kolak, Izabela Dąbrowska oraz Piotr Głowacki i Cezary Pazura. W produkcji występują także polskie młode talenty: Adam Wietrzyński, Jakub Gola, Martyna Byczkowska i Kinga Jasik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *