Netflix skasował Daredevila – kolejne seriale Marvela bez kontynuacji

Newsy
piątek, 30 listopada 2018 460 Wyświetleń 0 Komentarzy
Netflix skasował Daredevila – kolejne seriale Marvela bez kontynuacji

To smutny czas dla fanów seriali Marvela na platformie Netflix. Po zrezygnowaniu z planów stworzenia przyszłych sezonów Iron Fista oraz Luke’a Cage’a, podobny los spotkał produkcję, od której cała współpraca między platformą VoD a Marvelem się rozpoczęła – Daredevila. Dowiedzieliśmy się, że opublikowany niedawno trzeci sezon przygód niewidomego wojownika będzie ostatnim.
O ile skasowanie Iron Fista i Luke’a Cage’a mogło być jeszcze zrozumiałe – według nieoficjalnych informacji seriale te nie miały dużej oglądalności – tak uśmiercenie Daredevila jest bardziej zaskakujące. Serial był dla Netfliksa sporym sukcesem, a do tego trzeci sezon spotkał się z wyjątkowo pozytywnym odbiorem zarówno widzów jak i krytyków.
Pozostały ledwie dwie serie które doczekają się kolejnych sezonów nad którymi trwają aktualnie prace: Jessica Jones oraz Punisher. Prawdopodobnie na decyzje zakończenia produkcji Daredevila wpłynął Disney który posiada prawa do Marvela. Może to wynikać z faktu iż korporacja ma zamiar wydać własną platformę VoD i prawdopodobnie tam zobaczymy więcej seriali z uniwersum Marvela.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.