Netflix: Siły Kosmiczne – ogłoszenie daty premiery

Newsy
czwartek, 09 kwietnia 2020 399 Wyświetleń 0 Komentarzy
Netflix: Siły Kosmiczne – ogłoszenie daty premiery

Netflix ogłasza datę premiery serialu Siły KosmiczneDo obsady dołącza Lisa Kudrow.

Generał Mark R. Naird (Steve Carell) – uznany pilot Sił Powietrznych USA, który marzy o kierowaniu lotnictwem, otrzymuje zadanie poprowadzenia nowo utworzonej szóstej formacji sił zbrojnych USA – Sił Kosmicznych. Sceptyczny, ale oddany swojej pracy Mark postanawia przeprowadzić się wraz z rodziną do odległej bazy w Kolorado. Wraz z zespołem naukowców oraz „Spacemanami” pracuje nad zadaniem otrzymanym od Białego Domu. Mają wspólnie jak najszybciej sprawić, że Amerykanie (ponownie) staną na Księżycu i całkowicie zdominują kosmos.

Współtwórcami Sił Kosmicznych są Steve Carell oraz Greg Daniels (Biuro). Jest to komedia o pracy i ludziach odpowiedzialnych za stworzenie szóstego rodzaju amerykańskich sił zbrojnych zajmujących się działaniami kosmicznymi – stawka jest wysoka, ale ich ambicje jeszcze większe.

Do obsady dołącza Lisa Kudrow, która zagra Maggie Naird – ukochaną generała Marka R. Nairda. Maggie to oddana żona, która poświęcała swoje życie karierze męża przez dwie dekady. Jednak kiedy on podejmuje wyzwanie od Białego Domu, ona postanawia obrać zupełnie inną ścieżkę.

Siły Kosmiczne zadebiutują w ofercie Netflix już 29 maja 2020r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *