Netflix przedstawia nowe postacie z trzeciego sezonu serialu „The Umbrella Academy”

Newsy
wtorek, 12 stycznia 2021 478 Wyświetleń 0 Komentarzy
Netflix przedstawia nowe postacie z trzeciego sezonu serialu „The Umbrella Academy”

Netflix przedstawia nowe postacie, które pojawią się w nadchodzącym sezonie przebojowego serialu The Umbrella Academy.

Produkcja 10-odcinkowej trzeciej części serialu The Umbrella Academy rozpocznie się w lutym w Toronto.

Wcześniej Netflix ogłosił, że Elliot Page, Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, Aidan Gallagher, Justin H. Min, Ritu Arya, Adam Godley i Colm Feore ponownie wcielą się w bohaterów znanych z poprzednich sezonów. W nowej części dołączą do nich:

JUSTIN CORNWELL (Jingle Jangle: A Christmas Journey, I Am the Night) zagra MARCUSA, numer 1 w Akademii Sparrow.

Netflix seriale

Uroczy, wyrzeźbiony kolos. Uczciwy, prawy i wymagający Marcus trzyma w ryzach całą rodzinę. Jest pełen wdzięku, ale zabójczy, wyrachowany, ale także empatyczny. Jest potężny, ale jego inteligencja dorównuje sile. Marcus jest zdyscyplinowany, racjonalny i zawsze trzyma rękę na pulsie. Bije od niego pewność siebie i ma posłuch godny przywódcy, choć nigdy nie podnosi głosu.

JUSTIN H. MIN (After Yang, The Umbrella Academy) wcieli się w postać BENA, numer 2 w Akademii Sparrow.

Netflix seriale

To nie jest już ten słodki Ben, którego znamy i kochamy. Ten Ben to pozbawiony skrupułów taktyk, zamknięty w ciele ślicznego chłopca, w którym drzemie nieokiełznana ośmiornica. Podstępny, pragmatyczny i nieziemsko czujny, Ben zrobi wszystko, by za wszelką cenę zdobyć pozycję lidera.

BRITNE OLDFORD (The Path, Hunters) zagra FEI, numer 3 w Akademii Sparrow.

Netflix seriale

Fei ma szczególny sposób patrzenia na świat. Wydaje się być odludkiem, który woli samotność od choćby chwili spędzonej w czyjejś obecności. Jednak w głębi duszy marzy o przyjaźni. Inteligencja Fei nie ma sobie równych. Ale uważaj, by nie wejść jej w drogę – Fei po trupach dąży do celu.

JAKE EPSTEIN (Designated Survivor, Suits) zagra ALPHONSO, numer 4 w Akademii Sparrow.

Netflix seriale

Lata walki z przestępczością odcisnęły piętno na jego twarzy i ciele, które pokrywa siatka blizn, przypominających o stoczonych bitwach. Przeciwwagą dla wyglądu Alphonso jest jego kąśliwe i uszczypliwe poczucie humoru. Bardziej od wchodzenia w potyczki słowne z każdym naiwniakiem, który się nawinie, kocha tylko pizzę i sześciopak piwa.

GENESIS RODRIGUEZ (The Fugitive, Big Hero 6) wcieli się w SLOANE, numer 5 w Akademii Sparrow.

Netflix seriale

Romantyczka i marzycielka, która czuje kosmiczne powołanie, co napawa ją chęcią patrzenia na świat i doświadczania życia w sposób inny niż ten, w jaki została wychowana. Jednak poczucie odpowiedzialności względem bliskich sprawia, że Sloane nie może uwolnić się od Akademii, co dodatkowo potęguje strach przed zerwaniem rodzinnych więzów. Jednak Sloane ma swoje plany i pewnego dnia może znajdzie w sobie odwagę, by wcielić je w życie.

CAZZIE DAVID (86’ed, autorka bestsellerowej powieści według NY Times „No One Asked for This) zagra JAYME, numer 6 w Akademii Sparrow.

Netflix seriale

Jayme już nie ukrywa twarzy pod kapturem. Nie musi mówić za dużo, więc tego nie robi. Jayme warczy w sposób, który sprawia, że włos jeży się na głowie. Wystarczy, że na nią zerkniesz i z pewnością weźmiesz nogi za pas, żeby nie doświadczyć tego, co może Ci zgotować. Jest inteligenta i ma umysł ostry jak brzytwa. Większość czasu spędza w towarzystwie Alphonso, który jest jej jedynym przyjacielem.

KOSTKA ZASIEWAJĄCA EGZYSTENCJALNY LĘK (nowa postać) zagra CHRISTOPHERA, numer 7 w Akademii Sparrow.

Netflix seriale

Christopher to telekinetyczna kostka o nieznanym pochodzeniu. Jest w stanie zmrozić każde pomieszczenie i wywołać paraliżujący strach. W Akademii Sparrow pełni rolę wyroczni, która udziela nieprawdopodobnych rad i wciela się w rodzinnego rozjemcę. Christopher jest godny zaufania i lojalny, a drużyna Sparrow traktuje go jak pełnoprawnego członka rodziny, z którego mocą trzeba się liczyć.

Informacje o serialu The Umbrella Academy

  • Opracowane dla telewizji przez: Steve Blackman
  • Producenci wykonawczy: Steve Blackman (Showrunner/Producent wykonawczy), Jeff F. King (Producent wykonawczy/Reżyser), Keith Goldberg (Producent wykonawczy), Mike Richardson (Producent wykonawczy), Jesse McKeown (Producent wykonawczy), Gerard Way (Współroducent wykonawczy), Gabriel Bá (Współroducent wykonawczy)
  • Produkcja:  UCP, oddział Universal Studio Group, dla Netflix                 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *